Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» NAJVEĆI SKANDAL 2024. GODINE: PREDSTAVNIK IZRAELA KOJI ČINI GENOCID U GAZI NASTUPA NA EUROSONGU
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Mon May 13, 2024 2:41 pm by Jafo

» PRIVUCITE NOVAC U SVOJ ŽIVOT
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Thu May 09, 2024 6:08 pm by Pagan

» ČARANJE I GATANJE SA PRSTIMA
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:56 pm by Pagan

» Sanovnik - tumačenje snova
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:55 pm by Pagan

» Karte Marie Lenormand
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:53 pm by Tana

» THE DAY WHEN IRAN DESTROYED ALL THE MYTHS AND LIES OF POOR AND LITTLE ISRAEL
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Thu Apr 25, 2024 4:00 pm by Jafo

» Arapska magija - DA POLUDI OD LJUBAVI
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:46 pm by Arman

» ĆAROBNO JURJEVO (23.APRIL)
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:45 pm by Arman

» DAN KADA JE IRAN UNIŠTIO SVE MITOVE I LAŽI JADNOG I MALOG IZRAELA
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 9:13 am by Jafo

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5226 in 1302 subjects

Registrovani članovi 220

Najnoviji član foruma Davin666


+30
Luella
Noris
Ledy
roksana
Lotta
Avril
Nebra
Luna
Gunsul
Vrajitorea
ace
Altaja
Delajla
Feodora
Siana
Fanta
Diki84
Sunce1992
Vrajile
karpata
slava
Aradia
Vidasus
Faletarka
Šansel
Milica3
Vještica
Trita
Tana
Anzotika
34 posters

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Mon Aug 17, 2015 10:38 pm

    Vidim ja da vi u sadašnjosti niste u najboljem odnosu, ali iskreno problem je kod tebe ili si previše nesigurna ili konfuzna. Nešto radiš pogrešno ovdje. A ni on nije baš čist - ili je oženjen ili ima neku sa strane, ne može mu se vjerovati. Mislim da ćeš ti upoznati neko sasvim novo muško koje je starije od tebe i kroz njega tio slijedi ljubav i veza a mogla bi se usrećiti. Zato, glavu gore Smile
    avatar
    Diki84


    Broj komentara : 6
    Join date : 2015-08-16

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Diki84 Mon Aug 17, 2015 10:48 pm

    ja uvjek radim nesto pogresno, kad bi grah reko koji je moj vjeciti problem bilo bi extra Very Happy malo cinizma na moj racun...
    ma dzabe sad meni govoriti, kad sam ja odljepila na ovog totalno, kuda cu jos starijeg od ovoga 9 godina starijeg, vise ne bi isla prema gore sa godinama Very Happy

    a kako vidis sve to imas neke kombinacije. ma da je tu i taj smek, koji imas ili nemas za te stvari.

    hvala ti od srca
    avatar
    Sunce1992


    Broj komentara : 8
    Join date : 2015-08-12

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Sunce1992 Mon Aug 17, 2015 11:48 pm

    ppzeljela sa da se vrati. Sta misliš po tom sto je ispalo sta ce da bude od nas?
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Tue Aug 18, 2015 6:31 am

    Pa u trećem grahu vam se spajaju stope/putevi tako da je moguće da će se vratiti
    Šansel
    Šansel


    Broj komentara : 47
    Join date : 2015-07-06
    Mjesto : Rijeka

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Šansel Tue Aug 18, 2015 7:06 am

    Trita, kako bi protumačila ovaj treći grah za ljubav?

    122
    233
    444
    4444

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Smileys-witches-226555
    avatar
    Diki84


    Broj komentara : 6
    Join date : 2015-08-16

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Diki84 Thu Aug 20, 2015 11:45 pm

    Trita (citat):Vidim ja da vi u sadašnjosti niste u najboljem odnosu, ali iskreno problem je kod tebe ili si previše nesigurna ili konfuzna. Nešto radiš pogrešno ovdje. A ni on nije baš čist - ili je oženjen ili ima neku sa strane, ne može mu se vjerovati. Mislim da ćeš ti upoznati neko sasvim novo muško koje je starije od tebe i kroz njega tio slijedi ljubav i veza a mogla bi se usrećiti. Zato, glavu gore Smile


    hy,evo u pravu si bila imao je drugu sa strane, sinoc saznala. Po kojim kombinacijama si to vidjela, ako si od volje objasni mi molim te.
    I kad ce to starije musko, mislim kako se moze to predvidjet u grahu ono mjesec, dva, pola godine?
    uvjek me je zanimalo to oko falanja u grah, ali svako ima svoje kombinacije pa me zanima gdje si ti naucila? Evo pogodila si za tri danapokazalo se sve.
    jos jednom hvala od srca Smile
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Fri Aug 21, 2015 9:37 am

    Šansel taj treći grah je dobar mada ja ne volim kad ostane jedno zrno u tri reda pošto sam skontala da ono uvijek znači neku nepovoljnost ili slabu tačku u nekoj vezi ili ljubavi.
    Ukratko, moraš obratiti pažnju na nešto što možda trenutno ne vidiš ili čemu ne pridaješ važnost.
    U biti budi oprezna. Možda zavidna prijateljica? Ovdje ima ljubavi između obje strane,slažete se i dosta ste harmonični. Nema prekida veze već se ona nastavlja i postaje jača.
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Fri Aug 21, 2015 9:39 am

    Diki znam da ovo nije neki odgovor ali ja u tumačenju graha najviše se služim intuicijom, ono što osjetim u sebi tako da mi jedan broj poput 233 može značiti čak i deset tumačenja.
    Kada sam počela učiti falati u grah razočarala su me sva ta tumačenja koja sam pronašla jer nemaju dosta puta smisla pa sam zato počela tumačiti "po osjećaju" i vidim kod mnogi da dosta toga pogodim tako da sam skontala da je ovaj način najbolji Smile
    avatar
    Diki84


    Broj komentara : 6
    Join date : 2015-08-16

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Diki84 Fri Aug 21, 2015 9:54 am

    Trita (citat):Diki znam da ovo nije neki odgovor ali ja u tumačenju graha najviše se služim intuicijom, ono što osjetim u sebi tako da mi jedan broj poput 233 može značiti čak i deset tumačenja.
    Kada sam počela učiti falati u grah razočarala su me sva ta tumačenja koja sam pronašla jer nemaju dosta puta smisla pa sam zato počela tumačiti "po osjećaju" i vidim kod mnogi da dosta toga pogodim tako da sam skontala da je ovaj način najbolji Smile

    Hvala ti puno. Pa da i predpostavljala sam, da radis to po intuiciji ipak treba za to i imalo tog dara, ne samo kombinacije ocitavat. Ja bi voljela isto to da naucim, jako me interesuje. Ali kako kad svugdje drugacije pise. Htjela sam te zamolit, dali bi mozda htjela bacit grah ono,da meni namjenis, na nekoj tocki sam sada u zivotu ni ljevo ni desno. Molim te, jer vidim da znas.
    Fanta
    Fanta


    Broj komentara : 59
    Join date : 2015-08-21

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Fanta Fri Aug 21, 2015 10:00 pm

    E baš je tako trita - gatati se može samo po osjećaju i intuiciji a sva ta značenja su itako nečija, njih je koristila neka osoba za koju su ona važila.
    Ali ti imaš dara i kužiš se u grah i samo tako nastavi Smile
    Šansel
    Šansel


    Broj komentara : 47
    Join date : 2015-07-06
    Mjesto : Rijeka

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Šansel Mon Aug 24, 2015 9:58 am

    Trita (citat):Šansel taj treći grah je dobar mada ja ne volim kad ostane jedno zrno u tri reda pošto sam skontala da ono uvijek znači neku nepovoljnost ili slabu tačku u nekoj vezi ili ljubavi.
    Ukratko, moraš obratiti pažnju na nešto što možda trenutno ne vidiš ili čemu ne pridaješ važnost.
    U biti budi oprezna. Možda zavidna prijateljica? Ovdje ima ljubavi između obje strane,slažete se i dosta ste harmonični. Nema prekida veze već se ona nastavlja i postaje jača.

    Hvala Smile
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Aradia Tue Sep 08, 2015 12:12 am

    Šta znači kad odmah u prvom bacanju padne na 9 hatmi?
    Šta sad? Jel to znači da ne moram dalje gledati na to pitanje ili nešto drugo?
    Siana
    Siana


    Broj komentara : 31
    Join date : 2015-07-13

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Siana Fri Oct 09, 2015 10:26 am

    Devojke kako znati da grah pokazuje dobro ali sigurno?
    Često kada posložim zrna ona pokazuju lepo sve a na kraju od toga ništa recimo padne ovako

    131
    242
    422
    44444

    I ne ispuni se
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Aradia Thu Oct 29, 2015 6:11 am

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Znu734

    Molim vas da mi neka ovo pogleda.
    U pitanju je treći grah za mene i mog dečka.
    Posvadili smo se.
    karpata
    karpata


    Broj komentara : 56
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Sarajevo

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by karpata Wed Nov 04, 2015 5:48 pm

    grah je DOBAR i zato bi trebalo biti pomirenje Smile
    Šansel
    Šansel


    Broj komentara : 47
    Join date : 2015-07-06
    Mjesto : Rijeka

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Šansel Thu Nov 05, 2015 8:44 am

    Aradia

    Po ovom grahu baš i ne vidim da će biti slaganja u budućnosti između vas. Iako ženska strana gaji ljubav i želi sklad muška strana odustaje, vjerovatno zbog nesigurnosti u vlastite osjećaje, i napušta vezu.
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Aradia Thu Nov 05, 2015 11:43 am

    Thanks cure Smile
    Upravu si šansel! Ponadala sam se da će sve biti OK zbog toga što je 7 hatmi ali na žalost ništa od toga.
    Prekinuli smo za stalno.
    Feodora
    Feodora


    Broj komentara : 75
    Join date : 2015-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Feodora Sun Dec 06, 2015 6:46 am

    Do sada sam po netu pronašla svakakvih tumačenja u grah ali sorry cure čini mi se da nije to to.
    Ovo kažem zato što je meni i mojoj mami gledala u grah neka žena iz Bosne prije nekih 8,9 godina i sve pogodila ali njeno tumačenje bar koliko se mogu sjetiti bilo je posve drugačije i puno direktnije.
    Zato me iznenadilo ovo što sam mogla pročitati po internetu a spada u bosansko proricanje grahom jer mi ne odgovara stvarnom stanju.
    Sad jedino ostaje da zaključim da svako ima svoj način gledanja od kojih je neki bolji a neki manje dobar Smile
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Mon Dec 14, 2015 1:17 pm

    Teta dali bi imala vremena da mi sad protumacis grah i puno ti hvala
    Zanima me hoceli biti dobro sve kod moje cerke jer sam na nju razgrnula grah
    243
    121
    314
    5x4

    432
    224
    413
    4x4

    131
    242
    121
    6x4
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Mon Dec 14, 2015 5:49 pm

    Stalno joj pada po 7 hatmi tako da ce sa njom sve biti uredu mada neznam da li može jedan clan familije drugom razgrtati grah , ja sam cula da ne moze.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Mon Dec 14, 2015 6:37 pm

    Hvala to puno. Ja sam cula da moze da se razgrne za clana familije samo da dam njnu sliku ispod crvene krpe gde razgrcem grah a neznam jeli to istina. Veliki pozdrav. Moguli sutra da posaljem za mene brojeve od graha
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Tue Dec 15, 2015 2:42 pm

    Trita molim te pogledaj hoceli meni biti dobro
    324
    242
    134
    4x4

    414
    332
    444
    3x4

    131
    341
    112
    6x4
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Wed Dec 16, 2015 1:58 pm

    Slava ti si još zablokirana i još u svojim životnim teškoćama.
    Neka službena vijest ti dolazi i kao neka potvrda a to može biti da ćeš nešto kroz papire morati rješavati.Nije ti najbolja novcana situacija ali vidim skorašnji dobitak i promjenu na bolje.
    Nemas magije.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Wed Dec 16, 2015 2:19 pm

    Puno ti hvala Trita Veliki pozdrav
    Delajla
    Delajla


    Broj komentara : 6
    Join date : 2016-04-17

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Delajla Fri Apr 22, 2016 7:52 am

    Ima li nešto da se mora još proučiti prije razgrtanja graha ili se samo prouči Elham pred dušu hazreti Fatime?

    Sponsored content


    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 4 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Sun May 19, 2024 2:14 pm