Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» NAJVEĆI SKANDAL 2024. GODINE: PREDSTAVNIK IZRAELA KOJI ČINI GENOCID U GAZI NASTUPA NA EUROSONGU
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Mon May 13, 2024 2:41 pm by Jafo

» PRIVUCITE NOVAC U SVOJ ŽIVOT
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Thu May 09, 2024 6:08 pm by Pagan

» ČARANJE I GATANJE SA PRSTIMA
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:56 pm by Pagan

» Sanovnik - tumačenje snova
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:55 pm by Pagan

» Karte Marie Lenormand
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:53 pm by Tana

» THE DAY WHEN IRAN DESTROYED ALL THE MYTHS AND LIES OF POOR AND LITTLE ISRAEL
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Thu Apr 25, 2024 4:00 pm by Jafo

» Arapska magija - DA POLUDI OD LJUBAVI
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:46 pm by Arman

» ĆAROBNO JURJEVO (23.APRIL)
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:45 pm by Arman

» DAN KADA JE IRAN UNIŠTIO SVE MITOVE I LAŽI JADNOG I MALOG IZRAELA
Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 9:13 am by Jafo

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5226 in 1302 subjects

Registrovani članovi 220

Najnoviji član foruma Davin666


+30
Luella
Noris
Ledy
roksana
Lotta
Avril
Nebra
Luna
Gunsul
Vrajitorea
ace
Altaja
Delajla
Feodora
Siana
Fanta
Diki84
Sunce1992
Vrajile
karpata
slava
Aradia
Vidasus
Faletarka
Šansel
Milica3
Vještica
Trita
Tana
Anzotika
34 posters

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Anzotika
    Anzotika
    Šegrt


    Broj komentara : 145
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ancient Bosnia

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Anzotika Thu May 05, 2016 2:18 pm

    Samo sura Fatiha i to se pokloni pred dušu hazreti Fatime i onda se razgrne grah.
    Altaja
    Altaja
    Šegrt


    Broj komentara : 174
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Altaja Fri May 06, 2016 6:37 am

    Meni je ogledanje u zrna graha baš jako uzbudljivo i zanimljivo al moram priznati da mi baš i ne ide Smile jedno je poredati zrna u tri reda ali sva ta tumačenja nisu kompaktibilna i vrlo su površna.
    Vještica
    Vještica
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 309
    Join date : 2015-07-01
    Mjesto : Blessed be the witches !

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Vještica Wed May 18, 2016 4:12 pm

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 30jmeci


    Ovo je članak koji je napisao moj prijatelj sa anzotike a koji se inače i bavi proricanjem sudbine grahom i kartama pa koga zanima može mu se obratiti.


    Vještica: komentar modifikovan dana: Wed May 18, 2016 4:16 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
    Vještica
    Vještica
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 309
    Join date : 2015-07-01
    Mjesto : Blessed be the witches !

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Vještica Wed May 18, 2016 4:14 pm

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Wjtfte
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Sat May 28, 2016 3:29 pm

    super tekst Very Happy ima puno zanimljivog za naučiti.
    Feodora
    Feodora


    Broj komentara : 75
    Join date : 2015-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Feodora Tue Jun 14, 2016 7:52 am

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 15hiwx

    Imam pitanje? Ovo je treći grah - hoće li se pomiriti muško i žensko (ljubavni par) prema ovom grahu?
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Tue Jun 14, 2016 7:22 pm

    Pomiriće se jer meni je skoro uvjek grah na 7 hatmi na sreću a i ne vidim loši značenja osim možda da jedno od njih sumnja kako ovo drugi ima nekog. Al opet zbog te 7 hatme mislim da nema.
    Šansel
    Šansel


    Broj komentara : 47
    Join date : 2015-07-06
    Mjesto : Rijeka

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Šansel Tue Jun 14, 2016 10:54 pm

    Dobro si protumačila Faletarka i ja se slažem sa tom konstatacijom. Meni je ovaj broj 342 izuzetno dobar u ljubavnom gledanju a plus tu je sedam hatmi, tako da do pomirenja sigurno mora doč u skorije vrijeme Wink
    avatar
    ace


    Broj komentara : 5
    Join date : 2016-05-31
    Mjesto : Macedonia

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by ace Sun Jun 19, 2016 5:32 pm

    pisete skype.ili bilo sta,, od toj drug sto baca grah
    avatar
    Luna


    Broj komentara : 6
    Join date : 2016-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Luna Tue Oct 04, 2016 11:21 am

    Cure pozdrav. Šta bi točno značio ovaj treći grah. za ljubav je
    423
    323
    134
    4444
    Hvala!
    Vrajitorea
    Vrajitorea


    Broj komentara : 30
    Join date : 2016-09-13

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Vrajitorea Sun Oct 09, 2016 3:52 am

    Pa ne bi značio nešto lijepo jer na 6 je četvorki i generalno predstavlja puno očekivanja a malo realizacije.
    avatar
    Luna


    Broj komentara : 6
    Join date : 2016-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Luna Mon Oct 10, 2016 1:39 pm

    Cure grah je za posao
    Prvi:
    122
    143
    332
    44444
    Drugi:
    333
    224
    242
    4444
    Treći:
    432
    431
    413
    4444

    Užasno mi je bitno, bila bi zahvalna i vraćam gledanjem u kafu. Hvala
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Mon Oct 10, 2016 4:09 pm

    Draga Luna da ti iskreno velim ja ti baš puno ne vjerujem u ovakvo gatanje u grah odnosno da neko napiše samo te brojeve i stavi jer to više nije gledanje u grah nego numerologija Smile
    Najbolje je grah uslikati i onda postirati sliku e tada to već na nešto liči ali opet bi trebala nečija druga ruka a ne tvoja razgrnuti i poredati grah.
    Što se tiče ovi brojeva dobri su i po njima dobiti ćeš posao ili bolje nešto plaćeno ili dobru poslovnu ponudu...kako god da okreneš poslovno bi trebalo ići na bolje...ali opet kažem ne bi se puno uzdala u ovakvo gledanje na grah već onako kako sam gore napisala Smile
    Dobro nam došla na forum Smile
    avatar
    Luna


    Broj komentara : 6
    Join date : 2016-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Luna Mon Oct 10, 2016 4:25 pm

    hvala ti flaterka, puno. mislila sam da trebam postaviti slike ali kako sam citala postove zakljucila sam da je dosta staviti samo koliko je gdje grahova ostalo Smile.
    nadam se da ce mi financije krenuti i da sam ustvari mogla i sama sebi baciti grah.
    mozda ako mi je neka voljna baciti ponovo, ovaj puta na ljubav jer ne valja falati precesto. bilo bi super. nemam nikog trenutno, a voljela bi da imam Sad Smile. pa sta se kaze?
    Gunsul
    Gunsul


    Broj komentara : 22
    Join date : 2016-06-29
    Mjesto : Gdje cvjetaju zlatni ljiljani

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Gunsul Wed Oct 12, 2016 8:01 am

    Pa i meni je bilo prvo čudno a onda smješno kada sam guglala da vidim šta ima o gatanju u grah, i umjesto da vidiš zrna ono neki redovi brojeva i beskrajno glupa tumačenja haha a posebno su dobra ona poput:" evo ti glas pa imaju stope i on je sav pod teretom?!" WTF, ni ona grčka proročica u Delfima nije bila tako nerazumljiva!! Ili jedan Nostradamus sa svojim krajnje dvosmislenim i nerazumljivim centurijama Smile
    Mislim, ako se to naziva gatanje u grah onda je to cjelokupno gatanje obična laprdija. Znam da nije, jer pričala mi je mama kako je, dok je bila cura, posjetila sa prijateljicom Sarajevo i tada su čule za neku koja je gatala u grah i odlučile je posjetiti.
    Mama kaže čim je počela redati zrna pričala je o nekim detaljima iz njenog života koje je samo ona znala i čak opisala njenog tadašnjeg dečka (mog tatu Smile ) i rekla da će se udati za njega i dobiti kćerku - ja Smile
    Zato mi je ovo pisanje brojeva bez smisla i ne mogu to smatrati gatanjem u grah jer nije.
    avatar
    Luna


    Broj komentara : 6
    Join date : 2016-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Luna Fri Nov 04, 2016 10:00 pm

    Opet ja sa brojkama. .
    432
    323
    323
    4444
    Drugi red

    432
    134
    332
    4444
    Treći red
    Jel mi možete reći. Ljubav za prijateljicu? Nema nikoga trenutno i rastavljena i nije joj stvarno lako. Hvala
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Aradia Sat Nov 05, 2016 8:24 am

    Drage moje ovo je treći grah za pitanje: Hoču li se pomiriti uskoro sa ovim muškarcem???


    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 261nod4
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Sat Nov 05, 2016 9:42 pm

    Napokon normalan grah Smile
    Hocete se pomiriti i to vrlo skoro.
    Ali ima tu dosta neslaganja oko neki temi ili bolje rečeno trebate se naučiti popustati.
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Sat Nov 05, 2016 9:46 pm

    Luna mogu ja prokomentarisati i ove tvoje brojeve ali ne garantiram da je išta tačno što cu reci jer grah se gleda po zrnima.
    Neće jos dugo nikog imati i njeni problemi se ne rješavaju uskoro.
    Kasnije će joj se pojaviti visok muskarac sa kojim ce ostvariti ljubav i vezu.
    avatar
    Luna


    Broj komentara : 6
    Join date : 2016-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Luna Sat Nov 05, 2016 10:06 pm

    Hvala ti mnogo. Koliko se gleda to još dugo nikoga?..
    A dali ce to biti neko kog već zna možda. Jel moze to da se vidi? Jer po čemu se vidi visok? Da ponovim još jednom, mnogo hvala. Bitno mi za nju da se oporavi Sad
    Anzotika
    Anzotika
    Šegrt


    Broj komentara : 145
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ancient Bosnia

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Anzotika Tue Jan 31, 2017 10:48 am

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Bhauls

    Ovo je prikaz graha koji je sve slagao a po ovim brojevima je trebalo biti sve najbolje Sad
    Feodora
    Feodora


    Broj komentara : 75
    Join date : 2015-10-04

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Feodora Wed Feb 01, 2017 7:11 am

    Hmm ne znam šta je slagao i šta si ti uopće očekivala sa grahom od 6 hatmi?!
    Parne hatme su uvijek loše.
    Nebra
    Nebra


    Broj komentara : 9
    Join date : 2016-06-20

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Nebra Wed Feb 01, 2017 11:26 am

    Tako je - grah na 6 hatmi posebno nije nafakali za žensko.
    Vrajitorea
    Vrajitorea


    Broj komentara : 30
    Join date : 2016-09-13

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Vrajitorea Sat Feb 18, 2017 7:19 am

    Meni često se pojavi ovakav raspored zrna u trećem rastiranju:

    122
    233
    332

    Kažu da to nije loše i uglavnom bude pozitivan odgovor.
    Fanta
    Fanta


    Broj komentara : 59
    Join date : 2015-08-21

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Fanta Thu Mar 23, 2017 5:07 pm

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Image10

    Sponsored content


    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 5 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Sun May 19, 2024 1:02 pm