Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» A NEW BLOG ABOUT ARABIC MAGIC - NOVI BLOG O ARAPSKOJ MAGIJI
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Wed Oct 16, 2024 8:05 pm by Jafo

» LOVE TALISMANS
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Sat Oct 05, 2024 6:45 am by Jafo

» Summoning a fairy
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Fri Oct 04, 2024 5:29 am by Jafo

» Hitler's children and the genocide in Gaza
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Thu Oct 03, 2024 6:21 pm by Jafo

» LOVE CHARMS
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Sat Sep 28, 2024 4:05 pm by Noris

» Neprocjenjivo blago arapske magije: TALISMANI
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Sun Sep 15, 2024 6:12 pm by Jafo

» Ljubavna magija sa menstrualnom krvlju
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Thu Sep 12, 2024 9:02 am by Noris

» Čudesni svijet talismana
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Thu Sep 12, 2024 9:00 am by Noris

» Kakva je vaša B linija na dlanu?
Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Icon_minitime1Tue Sep 10, 2024 4:32 pm by Arman

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5292 in 1336 subjects

Registrovani članovi 222

Najnoviji član foruma kamer shala


5 posters

    Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas

    Jafo
    Jafo
    Admin


    Broj komentara : 1581
    Join date : 2015-06-30

    Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Empty Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas

    Komentar by Jafo Sun Dec 23, 2018 8:12 pm

    Ako vidite da vam je žaba pred kućnim pragom ili u dvorištu - neko na vašu kuću radi magiju. Treba odmah uzeti štap i udarajući žabu potjerati je iz dvorišta govoreći:

    Idi onome kod te poslao, ovdje nisi dobrodošla!
    Sa onim što te je poslao vrati se i daj mu to na glavu!
    Luella
    Luella


    Broj komentara : 16
    Join date : 2019-10-14

    Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Empty Re: Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas

    Komentar by Luella Wed Apr 29, 2020 7:14 am

    Neki dan sam vidjela žabu u dvorištu ali nije bila pored ulazni vrata tako da mislim da je tu samo prolazila jer je ovo njihovo vrijeme kada postaju aktivne.
    Pagan
    Pagan


    Broj komentara : 58
    Join date : 2015-07-01

    Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Empty Re: Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas

    Komentar by Pagan Fri May 01, 2020 10:09 am

    A jel loš znak kada šišmiš uleti u kuću?
    Ledy
    Ledy


    Broj komentara : 40
    Join date : 2017-03-20
    Mjesto : Vještica sam - čuvaj me se!

    Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Empty Re: Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas

    Komentar by Ledy Sat May 02, 2020 6:59 am

    Ne znam to. Meni je jucer odnekud uletio u kuhinju onaj lijepi veliki leptir sa crvenim krilima i nekim crnim obrubima po njima. Nemam pojma da li je to neki znak ili eto slučajno uletio kroz otvoren prozor ? Smile
    Milicent
    Milicent


    Broj komentara : 50
    Join date : 2017-12-27

    Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Empty Re: Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas

    Komentar by Milicent Thu May 21, 2020 8:13 pm

    Kažu da ne valja samo kad uleti u kuću onaj leptir sa mrtvačkom glavom na krilima a svi drugi su sretan znak.

    Sponsored content


    Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas Empty Re: Žaba pred kućom - magija usmjerena na vas

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Fri Oct 18, 2024 8:49 am