Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Neprocjenjivo blago arapske magije: TALISMANI
Bračna magija Icon_minitime1Yesterday at 6:12 pm by Jafo

» Ljubavna magija sa menstrualnom krvlju
Bračna magija Icon_minitime1Thu Sep 12, 2024 9:02 am by Noris

» Čudesni svijet talismana
Bračna magija Icon_minitime1Thu Sep 12, 2024 9:00 am by Noris

» Kakva je vaša B linija na dlanu?
Bračna magija Icon_minitime1Tue Sep 10, 2024 4:32 pm by Arman

» ARAPSKI ZAPISI DA SE NEKOME OTVORI LJUBAVNA SREĆA
Bračna magija Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 9:06 am by Arman

» MAGIJOM DO POBJEDE NA SUDU
Bračna magija Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 9:04 am by Arman

» Vještičije umijeće
Bračna magija Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 8:42 am by Dominik

» Istina o lažnim prosvetiteljima
Bračna magija Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 8:38 am by Dominik

» Postoji li ikakva razlika između religije i magije?
Bračna magija Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 8:36 am by Dominik

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5287 in 1332 subjects

Registrovani članovi 222

Najnoviji član foruma kamer shala


+4
Aradia
east star
Trita
Tana
8 posters

    Bračna magija

    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:00 pm

    Nakon što muž zaspe žena mu stavi svoj mali prst lijeve ruke na pupak i kaže:

    Onda kada se pupak u n.božijeg roba odveže,
    onda da se od mene n.(reći svoje ime) božijeg roba rastane.
    Isus Krist i Prečista Marija pomozite.
    U vijeke vijekova amin.



    A da bi osigurala muževu vjernost žene obično idu na groblje da potraže grob u kojem je ukopan čovjek koji se zove kao i njen suprug. Sa tog groba uzimaju šaku zemlje i odnose je kući kako bi sa njom čarale. Prije nego što muž dođe kući žena skuha neku čorbu ili juhu u loncu preko kojeg prebaci tu šaku zemlju a onda iznad lonca kaže:

    Moj je sluga božiji rob n. do groba,
    samo mene će roba božijeg n.(reći svoje ime) zvati milom i jedinom.
    Nikoga neće ni čuti ni vidjeti dok god svoje tijelo osjeća.
    U vijeke vijekova, amin.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:01 pm

    Za ovu čaroliju treba vam crni konac. U noći punog Mjeseca otiđite na groblje i potražite grob žene koja se zove kao i vi. U njen grob se zakopa konac u dijelu gdje se nalazi glava. Tom prilikom se kaže:

    Na groblju je bujna trava, zelena,

    tvoje tijelo leži u zemlji sirovoj,

    pomozi mi n. (svoje ime reći)

    prišiti ka sebi n.(njegovo ime)

    odužit ću ti se.



    Konac se ostavi tako zakopan dva dana a onda se pokupi i odnese kući. Sa njim se voljenoj osobi prišije dugme, obično na košulju, govoreći:

    Koncem ušivam dugme za košulju

    a smrt n.(njegovo ime) za n.(svoje ime).

    Neka bude tako.



    Kroz dva dana voljena će osoba postati vezana za vas sve do groba tojest cijeli život.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:02 pm

    Da muž ne tuče ženu


    Žena na koju muž podiže ruku treba uzeti konopac kojim su bile vezane ruke mrtvacu i umočiti ga u čašu vode. Tu vodu zatim daje nasilnom mužu da je popije. Od tog dana neće više biti agresivan prema njoj.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:03 pm

    U noći punog Mjeseca sa niti crnog konca treba otići na groblje i zakopati ga u grob u kojem je ukopan čovjek sa istim imenom kao i voljena osoba. Konac se ostavi zakopan tri dana a onda se pokupi. Tim se koncem voljenoj osobi ušije bar jedno dugme na odjeću koju on nosi. Dok se ušiva dugme govori se:

    Na zelenoj livadi suha trava raste

    pelin livada gorka kao toska

    suha kao doska.

    Ja prišivam gorku tosku, mrtvačku dosku,

    roba n. sebi, robu božijem n.(reći svoje ime).
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:03 pm

    Vratiti kući nevjernog muža




    Ako je muž nevjeran i ide kod ljubavnice supruga treba da ga tajno prati i otkine jednu granu sa drveta koje raste blizu njene kuće. Tu granu supruga donosi svojoj kući i slomi je govoreći:

    Kao što se ovaj štap slomio

    tako i ti n.(ime muža)

    da budeš slomljen u postelji sa n (ime ljubavnice).

    Amin, amin, amin.



    Za potpuni rezultat ovo čaranje treba ponoviti 9 puta nakon čega će nevjernom mužu ljubavnica naglo ohladiti i okrenuće joj leđa.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:04 pm

    Za mir u kući




    Ako u kući postoji neki član familije koji se stalno svađa ili izaziva prepirke treba dok on ili ona spava iz kućnog ćilima izvući končić i njime toj osobi izmjeriti usta. Kada se usta izmjere na končiću se svežu tri čvora govoreći:

    Kako sveza ove čvorove, tako svezah i tebi n. usta

    da ne govoriš ništa protiv ostalih ukućana.



    Končić sa vezanim čvorovima se potom stavi u jastuk svadljive osobe.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:05 pm

    Da muž voli ženu


    Žena koju muž slabo pazi ili je ohladio spram nje treba u ruci držati živu ribicu i ponavljati ovu bajalicu sve dok riba ne ugine:

    Kako ti ribice bez vode ne možeš biti,

    tako i n.bez mene ne mogao živjeti.

    Kako se ti ribice gušiš bez vode

    tako i n. bez mene ne mogao disati.

    U ime oca, sina i duha svetoga.Amin



    Od uginule ribice žena mužu nešto skuha za jelo pa poslije toga on neće moći živjeti bez nje.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Mon Oct 19, 2015 10:05 pm

    Protiv nevjernog muža




    Kad pođe spavati žena kapne jednu kap svoje menstrualne krvi na čelu i leže u postelju pa kaže:

    Legoh spavati, na mom čelu pečat,

    ovaj pečat, pečat za n.

    Kako je ova krv iz mene,

    tako je i n. za mene.

    Amin, amin, amin.



    Tu kap onda stavi u čašu vina koje treba da popije nevjerni muž govoreći:

    Kako ja ne mogu svakog mjeseca bez nje,

    tako i ti ne možeš biti sa drugim ženama
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Trita Thu Oct 22, 2015 8:16 pm

    Neke već imamo recepte postirane ali ovo je dobro što si ih sažela u naziv Bračna magija pa je lakši pregled a i odgovara temi

    [You must be registered and logged in to see this link.]
    east star
    east star


    Broj komentara : 11
    Join date : 2015-11-12

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by east star Thu Nov 12, 2015 2:54 pm

    Ja sam pokusala par rituala posto mi je suprug bio neveran i vratila sam ga , ali sad je problem kako opet probuditi strasti izmedju nas,mislim na seksualnu magiju, tako da svaka preporuka je dobodosla!
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 223
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Aradia Fri Nov 13, 2015 4:13 pm

    Jesi pokušala ovo?


    U mnogim magijskim tradicijama, a posebno u vudu magiji, koristi se sperma za izradu ljubavnih čarolija. Takvim postupcima obično ljubavnica ili žena pokušavaju osigurati što veću ljubavnu želju i strast od željenog muškarca. Da biste praktikovali neku od ovih čarolija potrebno je da dođete do sperme muškarca čiju ljubav želite, a ona se može uzeti iz kondoma ali mnogo je bolja ona koja iziđe iz tijela nakon spolnog odnosa. Takva je sperma nabijena energijom koja će mnogo laše i brže povezati dvije osobe. Seksualna energija koju stvaraju muškarac i žena tokom ljubavnog zanosa veoma je jaka i samim time magijski moćna. Osim toga, sperma je direktni predstavnik osobe na koju želite magijski ritualom uticati te zbog toga ima svoju posebnu ulogu i moć. Zato se čarolija ljubavi uz pomoć sperme izvodi na fizičkom nivou. Ona rezultira rađanje nezaustavljivih želja za intimnim zbližavanjem začaranog muškarca i određene žene.
    Postoji nekoliko načina magijske manipulacije sa spermom u svrhu izazivanja ljubavnih osjećanja ali za svaku od njih neophodno je biti u potpunosti koncentrisan na ritual, slanje energije (misli) ka željenom cilju. Ako ste uzbuđeni ili sa mislima rastrojeni onda možete polučiti sasvim drugačiji rezultat od onog željenog. Uvijek se koristi svježa sperma, ona koju ste prikupili prije nekoliko sati. Čarolija se izvodi petkom, u fazi dok Mjesec raste.
    Prvi način čaranja je izrada seks lutke. Uzme se neki dio odjeće koji pripada željenom muškarcu, posebno je učinkovita ona koja je umrljana njegovim znojem odnosno nije oprana. Od te odjeće napravi se mala lutkica u čiju se unutrašnjost stavi mješavina od sperme i nekoliko svojih dlaka kose ili stidnih dlaka. Lutka se zašije. Lutka predstavlja željenog muškarca. Onda se zapali crvena svijeća i nekoliko kapi voska kapne se na mjesto lutke gdje se nalazi spolni organ. Govori se: „Crvena strast gori u N.N. srcu, budi sve veću i veću seksualnu želju prema meni. Ti, N.N. želiš me i po noći i po danu, niko i ništa ne može ugasiti u tebi vatru strasti, kao što niko ne može nadjačati ovo moje bajanje. Moje riječi su bez konkurencije, sve će biti kako ja hoću! Amin“
    Lutka se sakrije pored kuće ili u prostor gdje željeni muškarac provodi najviše vremena.
    east star
    east star


    Broj komentara : 11
    Join date : 2015-11-12

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by east star Sat Nov 14, 2015 10:27 am

    Ovaj ritula, je poprilicno jak, i sugurna sam u njegovo delovanje, jer kao sto ste i naveli ovo jeste sudelovanje na fizickom i psihickom nivou.medjutim problem je sto do glavnog sastojak ne nogu doci tj.sperme  jer upravo je to problem uticati na supruga sa mu se probudi seksualna zelja,tj da pozeli da spava samnom.
    Elem, juce sam uradela ritual na sledeci nacin, uzmu se 2-3 igle , i kuvaju se na noc izmedju cetvrtka i petka, moram naglasiti da je bitno izvesti ritual do kraja u petak jer je to Venerin dan, pogotovu sto je mesec u fazi rasta pa bi trebalo doci po porasta energije i pozitivnih vibracija.Da nastavim dalje dakle kuvati 2-3 igle u malo vode, i dok voda kipi govoriti sledcu bajalicu "kako ove igle vrele za N.N(njega) , tako verle za N.N(nju). izgovoriti ovu bajalicu 5-6 puta dok voda kipi, zatim ta voda da prenoci i sutradan staviti voljenjom u hranu ili pice.

    Imam jos jedan poprilicno prost ritual.
    Naci krticnjak i uzeti malo zemlje sa povrsine koju je izbacila krtica, zatim tacno u 12h uzeti malo vode ispod mosta. Zatim vodu i zemnlju pomesti, ne da ispadne blato vec malo zemlje rastvorene u vodi, i prskati krevet , kucu,automobil,gde najcesce voljeni boravi.

    evo jedan sa cimetom, jer nositi malo cimeta sa sobom u novcaniku priziva pozitivnu energiju.
    dakle ovako,u novci maldog meseca naparviti sledecu smesu, malo zagrejati med i pomesati sa istom kolicinom cinemat i napraviti kuglicu, tu kuglicu mozete staviti u vencani prsten ali i ne mora, i staviti da se susi tri dana pored pozora, posle toga kuglicu zaviti u neku foliju i nositi u novcaniku ili pored srca.

    cheers sunny farao


    Eto za pocetak od mene ovo!


    ovo su rituali za usmeravanje misli ga nekoj osobi.
    Altaja
    Altaja
    Šegrt


    Broj komentara : 174
    Join date : 2015-07-09

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Altaja Sat Nov 14, 2015 1:27 pm

    A jesi li pokušala sa menstrualnom krvi?
    Znam da se uhvate tri kapi krvi na kocku šečera i stavi muškarcu u kafu pa će on imati želju ta njom.
    east star
    east star


    Broj komentara : 11
    Join date : 2015-11-12

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by east star Sat Nov 14, 2015 2:41 pm

    iskreno radim rituale koji nisu prejaki , jer prvo hocu sebe da ocitsim od negatvne energije,sto mislim da sam uspela jer se bolje osecam i s tim da pratim i rast Meseca, i Venerin sat, i sa tim u vezi da obavljam neki ritual,jer mislim da su to jako bitne stvari da bi sam ritual imao efekta.
    Sa menstrualnom krvi nisam nista radela, želim da probam, zanima me samo kakv bi tu efekat bio, da li stvarno može muskarac da poludi za zenom Embarassed affraid

    east star
    east star


    Broj komentara : 11
    Join date : 2015-11-12

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by east star Sat Nov 14, 2015 2:49 pm

    pitanje za magiju vezivanja sa 7 čvorova, ovde je napisana na engleskom da li prilikom izvođenja rituala da bajem na engleskom ili na srpskom!
    i ovde ima dva primera pisanja talismana za ljubav, da li je potrebna posebna vestina za pisanje , nasla sam nazovimo ga"aphabet" koji služi kao pismo za pisanje talismana,simboli koji oznacavaju slova, pa bih i to da probam, s tim sto da li prilokm pisnja talismana treba upaliiti tamjan i dozivati Alaha ili Ibilisa.
    Altaja
    Altaja
    Šegrt


    Broj komentara : 174
    Join date : 2015-07-09

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Altaja Sat Nov 14, 2015 2:55 pm

    Mislim da ti to sa pisanjem zapisa ne bi uspjelo ali pokušaj sa menstrualnom krvi u noći punog mjeseca.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Sat Nov 14, 2015 4:07 pm

    Ljubavnu čarku sa kojom biste pojačali strast partnera i koju ćete staviti pod dio kreveta na kojem on/ona spava, radit ćete u Venerin sat uz svjetlost dviju crvenih svijeća, a za njenu izradu trebat će vam pet vlasi iz vaše kose i isto toliko dlaka sa stidnog mjesta. Trebaće vam također i komadić crvene vunice, a onolike dužine, kolika je širina vašeg lijevog dlana.
    Jedan kraj svih dlaka zavezat ćete u čvor uz pomoć crvene vunice, a zatim dlake podijeliti na dvije približno jednako debele vitice, koju ćete uvijati jednu oko drugo. Crvena vunica neka visi sa strane. Kad pletenica bude završena, oko nje ćete oviti crvenu vunicu i zavezati je u čvor na drugom kraju.
    Takvu čarku ćete staviti neposredno pod krevet, najbolje učvrstivši je s donje strane madraca. Čarka se ne smije dirati, a treba je položiti po prilici na onaj dio kreveta na koji dolazi gornji dio tijela s glavom.
    Trajanje ove čarke je dugotrajno, pa je ne treba naknadno ni pomicati ni pojačavati.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Sat Nov 14, 2015 4:11 pm

    Kod ljubavnih čarki bitno je da kad se naprave da se jedan period ne poduzima ništa jer svakoj magiji treba vremena da počne djelovati.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Thu Nov 19, 2015 9:59 pm

    Kad se ostvari veza i nakon nekog vremena dođe u krizu potrebno je da se poslužite vještičijom magijom kako biste ljubav osnažili. Za to vam treba crvena svijeća i slika voljene osobe.
    Prislonite fotografiju osobe o pripaljenu svijeću i desetak minuta gledajte plamen, razmišljajući o svojim osjećajima koji su vam uzvraćeni. Tada prinesite sliku usnama i poljubite je tri puta. Vratite sliku na isto mjesto, zatvorite oči i prisjećajte se poljubaca koje ste izmijenili sa voljenim bićem. Zamišljajte ih tako dugo, dok ih u mislima naprosto ne osjetite na usnama. Tad i opet poljubite fotografiju tri puta za redom, ugasite plamen svijeće i obred je gotov. Fotografiju spremite i držite je odvojenu od drugih, a nosite stalno sa sobom i ne pokazujte je više nikad nikom, osim voljenom biću. Čuvajte je od oštećenja i pripazite kako je ne bi izgubili, jer u tom slučaju vezu dovodite u ozbiljniju opasnost. O ovom što ste učinili ne govore nikad nikom. Obred se može ponoviti tek za mjesec dana, nikako ne ranije.
    east star
    east star


    Broj komentara : 11
    Join date : 2015-11-12

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by east star Thu Nov 26, 2015 7:15 pm

    Imam pitanje za pravljenje lutke, da li moze na primer pljava majca da se koristi za pravljenje iste, i cime se puni lutka, ja spermu ne mogu da nabavim, ima li neko drugo resenje?
    avatar
    ivy12_09


    Broj komentara : 1
    Join date : 2017-07-06
    Mjesto : Split

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by ivy12_09 Thu Jul 06, 2017 4:29 pm

    Tana (citat):Kad se ostvari veza i nakon nekog vremena dođe u krizu potrebno je da se poslužite vještičijom magijom kako biste ljubav osnažili. Za to vam treba crvena svijeća i slika voljene osobe.
    Prislonite fotografiju osobe o pripaljenu svijeću i desetak minuta gledajte plamen, razmišljajući o svojim osjećajima koji su vam uzvraćeni. Tada prinesite sliku usnama i poljubite je tri puta. Vratite sliku na isto mjesto, zatvorite oči i prisjećajte se poljubaca koje ste izmijenili sa voljenim bićem. Zamišljajte ih tako dugo, dok ih u mislima naprosto ne osjetite na usnama. Tad i opet poljubite fotografiju tri puta za redom, ugasite plamen svijeće i obred je gotov. Fotografiju spremite i držite je odvojenu od drugih, a nosite stalno sa sobom i ne pokazujte je više nikad nikom, osim voljenom biću. Čuvajte je od oštećenja i pripazite kako je ne bi izgubili, jer u tom slučaju vezu dovodite u ozbiljniju opasnost. O ovom što ste učinili ne govore nikad nikom. Obred se može ponoviti tek za mjesec dana, nikako ne ranije.

    Jel netko probao ovo? Question
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Tana Thu Jul 06, 2017 5:36 pm

    To su više manje recepti iz jedne vještičije knjige i mislim da svaki recept djeluje onoliko jako koliko osoba vjeruje u njega jer uraditi neki ritual tek tako da se ispoštuje recept sigurno neće polučit uspijeh.
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Trita Fri Jul 07, 2017 1:13 pm

    Imaš pravo a mislim da i postoje slučajevi kada magija može djelovati i kada ne je postoje i karmičke veze koje nisu sudbinske i ma šta se čarobiralo par ne ostaje skupa.
    avatar
    Inana


    Broj komentara : 2
    Join date : 2018-12-20

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Inana Mon Jan 07, 2019 11:06 am

    Zdravo drage ...zelela bih da pitam dali je neki od ovih rituala imao uspeha? Meni se moj neverni muz vratio uz pomoc osobe koja se bavi time ali osecam da je on dosta odsutan i nesiguran pa bih zelela da pokusam neki od rituala da se ljubav probudi? Hvala na pomoci i savetima.
    roksana
    roksana


    Broj komentara : 15
    Join date : 2018-03-31

    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by roksana Tue Jan 08, 2019 4:48 pm

    Pokušaj ono s menstrualnom krvi. Tri kapljice na kocku šečera i staviš mu u kafu i kažeš: Moja i tvoja krv jedno i ne mogao živjeti bez mene!

    Sponsored content


    Bračna magija Empty Re: Bračna magija

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Mon Sep 16, 2024 9:49 pm