Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register


    Čemer Madjija pure Black Magick

    Houngan
    Houngan


    Broj komentara : 58
    Join date : 2019-09-19
    Age : 53

    Čemer Madjija pure Black Magick Empty Čemer Madjija pure Black Magick

    Komentar by Houngan Sat Sep 21, 2019 4:08 pm

    Čemer Madjija pure Black Magick

    Vidim da se mlogi interesuju ili su opsednuti o Crnoj Mađiji ali šta je realnost. Kada bi sve to delovalo tako kao što čaranje kaže; zakopavanje gaća svojega neprijatelja na groblju ili pljuvanje slike neke osobe i ostale bajke kao krilo slepoga miša i levo oko bazilka i muva uhvaćena tačno u ponoć….. Ljudi bi se već istrebili među sobom od mržnje, zavisti i ljubomore. Ako ne poznaješ ključeve visoke magije nema to efekta. Ja sam dobrovoljac. Čarajte i bajajte na meni kako vam drago. Od mene vam prosto.

    Međutim Crna Magija nije samo nanošenje zla drugoj osobi već mogu biti i sasvim pozitivni rezultati. Ljubavna Magija, čarolije za novac, slavu, uspeh itd. Sve to može biti Crna Magija.

    Crna magija može biti individualna ili dualna (moja terminologija). Individualna ako je vršiš sam i koristiš metode Psihičke Magije date u prethodnim postovima. Tada stvaraš koncentrate psihičke energije na Astralnoj Ravni preko koje deluješ na žrtvu. Ako nemaš jaku mentalnu svest da to izvedeš nemaš ni efekat. Isto tako na takvu vrstu napada postoji i odbrana Ritual Samoodbrane je primer kada vraćaš takvu „bombu“ pošiljaocu sa dvostrukom snagom da neće znati šta ga je strefilo.

    Onaj koji se brani ne mora ni da zna ko je napadač. E sada dolazi ono „tvrdo“ dualna dvojna što znači da koristiš nekoga duha ili demona ili pak andjela za neki dobitak ili nanošenje štete nekome. Ono što je važno znati da bi se koristile usluge duha potrebno je znati i umeti da ga prizoveš što može biti komplikovano a može biti i jednostavno. Tehnika prizivanja je uznapredovala tako da nije potrebno puna materijalizacija duha da bi se dobile njegove usluge ali je potrebno znanje.
    Pošto to ionako nikoga ne interesuje nema potrebe o tome i trošiti reči i prostora zauzimati kako koristiti demone i anđele bilo za protekciju i zaštitu sebe i imovine od neprijatelja niti bilo šta drugog...... Sleep

    Tako da u suštini kada ti izgovaraš te bajalice ili radiš po principu Psihičke Magije ili koristiš duha. Bajalica ili ritual je ništa drugo do izražavanje svoje namare ka ostvarenju svojega cilja. Ali ako nema energije nema ni dejstva samo para koja se digne pa nestane. pig

    Međutim ako želiš da ideš baš do kraja u Crnoj Mađiji da budeš pravi crni mag onda se zahteva od tebe da sebe uskladiš sa strujom poznatoj po reči Dracon (Zmaj) ili Great Serpent (Velika Zmija) a to je čist satanizam ili Luciferijanstvom. To je naziv za sve i obuhvata sve Entitete koje pripadaju i dolaze od sila tama. To je Put Leve Ruke kulturno nazvane. Nema među njima nikakve razlike ako imaš jedan Entitet od njih imaš sve njih. Sve zavisi sa kojim od njih si se našao na istoj talasnoj dužini. Very Happy

    Možeš da uzmeš rituale za Tiamat, Hecate, Belial, Arachne, Sekhmet, Naamah, Asmodeus…. Onaj sa Tiamat je najbrutalniji. To je vrhovna Crna Magija. I love it.  bounce  Very Happy

    Znači da bi upotrebio Zle Duhove za bilo šta, kod kojih nikakvi zaštitni krugovi ne pomažu kod njihove evokacije ti moraš da se predaš toj tamnoj struji koja je zajednička za sve Entitiete Tame. To znači da moraš platiti cenu za njihovo korišćenje a cena si ti sam ako to želiš i spreman si da platiš.  Very Happy  bounce

    Ako si spreman to da platiš ondak si spreman da budeš pravi crni mag ili magičarka ako si žensko naravno.

    Pa da vidimo šta moje svete, zle i zlokobne knjige kažu o ovom pitanju. Zle su i zlokobne arabljanske crne knjige tako da su horor priče po njima napisane kao Lavkraftova mitologija. Ljudi misle da je Lavkraft izmislio Nekronomikon i njegove likove a ustvari je obrnuto. On je koristio Al Azif pravi naziv za Nekronomikon da bi napisao priče. Na primer u jednoj njegovoj knjizi Slučaj Čarls Dexter Worda ako se ne varam. Koristio je bajalicu koju je Elifas Levi dao u svojoj knjizi Transcendentalna Magija a Levi je živeo davno pre Lavkrafta Kao što i Al Azif pisan davno. Neka veruje svako u šta oće ja verujem samo u rezultat.

    Poenta je da je Nekronomikon tako „tvrd“ da su potrebni jaki ključevi da bi se upotrebio i ako si spreman cenu da platiš iako u stvari niko od tih pisaca uopšte ne piše o ceni. Već samo ti uradi ovo i ovako i videćeš kako će novac ili zlato ili šta već da poteče kroz tvoj život. I zlato zaista može da poteče od njihovih bajalica ali je cena da moraš da budeš u istoj struji sa Drevnima; niti osetiš kako a tok tamne struje te je već poneo; ali kao i za sve drugo račun se ispostavlja na kraju. Kako je lako kupiti ljude sa stvarima koje ljepo šljašte a skupim šljaštećim igračkama ljudi se najlakše kupuju. Very Happy Predivno zar ne?  Laughing  Pravim Gospodarima Tame je to najlakše a i oni voledu da se sigraju sa ljudima ko mačka sa mišem. Osim ako nijesi spreman da ideš do kraja i postaneš jedan od njih.  affraid Najskuplje je ono što je zabadava. Poslije njanjanja nema više kajanja. Nema nazad.  Evil or Very Mad Vi odlučite sami za sebe.

    Da vidimo šta spisi kažu kako se započinje put u članstvo Black Serpent magičara. Primer. 

    Dragon Invocation
    Invokacija je jer se priziva unutar operatora da bi ušao u tok "tame". Data je samo molitva. Molim vas ne radite ovo kući da vam đavao ne bi poslije bio kiv jer je ovo samo čisto informativno dato a potentno dok se čita i razume tekst. Prosto te privlači ko med muvu a posle: "Mama mrtva muva u medu."

    Ho Ophis Ho Archaios,
    Ho Drakon Ho Megas!
    I invoke the Dragon!
    Lord of Waters! Dragon of the Earth! Apocalyptic Fire!
    The Breath of the World!
    Primal Source of all Creation!
    I summon the Dragon of the Depths!
    Rise up from the abyss of oblivion,
    And fill me with your life-giving and deadly flames,
    The force of creation and destruction!
    I call forth the beast that sleeps in caves, tunnels and bowels of the earth!
    Arise from your forgotten lair!
    Come from beyond the sands of time!
    And manifest in this circle of flames!
    I summon the Primal Mother,
    She who ruled the universe at the down of time,
    Giving birth to gods of man and spawning worlds and galaxies!
    Rise up from the depths and rule the world once more!
    Annihilate illusions and barriers,
    And fill me with your primal force!
    Vibriraj reč: VOVIN
    Rise up from the underworld,
    Through earth and trees, rocks and stones!
    Arise from the fresh waters of rivers,
    Manifest with fire and lightning,
    Force and Fury,
    The light of the day and the darkness of the night!
    Awaken my body, my soul, my blood,
    Inflame the spark of divinity within!
    I invoke you by your ancient names:
    BEHEMOTH! APEP! LEVIATHAN! TYPHON! NIDHOGG!
    JORMUNGANDR! TIAMAT!
    Come forth!

      Danas je Thu May 02, 2024 2:05 pm