Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register


    Black Magic Zazivanje Demona i ostalih Zloduha

    Houngan
    Houngan


    Broj komentara : 58
    Join date : 2019-09-19
    Age : 53

    Black Magic Zazivanje Demona i ostalih Zloduha Empty Black Magic Zazivanje Demona i ostalih Zloduha

    Komentar by Houngan Fri Sep 20, 2019 3:57 pm

    Black Magic Zazivanje Demona i ostalih Zloduha

    Upozorenje ne radite ovo kod kuće jer ovde je dato informativno a ne ceo postupak pa će djavao da vam posle bude kriv ko ovim kršćanima kojima je sotona kriv za sve!!!


    Crna magija se radi na sopstvenu odgovornost!!!!!!!!!


    I šta kažete dosadna ova „bela“ magija sve tamo neka psiha sve neka kulturna bića i fini anđeli…!? Dosadno brate a vi čekate da pređem malo na pravu magiju Zazivanje Demona i Elementarnog Ultrakosmičko Zla iz dubina najcrnjeg Šeola a? To vi želite znam ja…...

    Ljudi voze trke i skaču padobranom radi uzbuđenja i ostale gluposti ali ako hoćete pravo uzbuđenje gde adrenalin dostiže stotku. Gde hladan znoj obliva čelo iako ima sto stepeni u hladu dok vi zazivate zloduha u krugu veštine gde škripite zubima da obdržite kontrolu nad njim dok se materijalizuje, jer prvo što će uraditi kada počne da se materijalizuje u trouglu veštine je da uzima demonske zastrašujuće oblike da bi vas uplašio da napustite krug veštine (nije lud da služi i vama dosta ga bog izrabljuje samo mu još vi falite)…..i gle sjutra čistačica nalazi na mrtvaka belih očiju i bele kose mumificiranog da nema šta ostati da vaskrsne u danu „sjutra“ koje nikada da stigne jer je sjutra naravno. To ja zovem pravim uzbuđenjem zašta vredi živeti. cheers king bounce

    “Zazas, zazas, nastananda zazas“. Poznata rečenica koja se upotrebljava na samom početku zazivanja da bi se otvorila vrata „pakla“ tačnije portala za Svet Iza odakle demoni mogu doći ovde u Ravnicama Materijalne Kreacije. Samo što to nije tako lako izvesti jer su potrebni uslovi da bi se operacija izvela a mogu biti komplikovani kao što je benefit veliki za onoga ko uspe. Ostale (ne) žalim.

    Neke knjige koji su pisali „stručnjaci“ pa čak i jedna koju je pisao poglavar Reda Zlatna Zora (trenutni) u kojoj opisuje evokaciju demona ko da je pisana za malu decu a ovaj drugi zazivanje demona u ogledalu jošte crnom!? Da li oni ne znaju ili se prave tupavi i nevešti…..

    Medjutim imam knjigu koju je pisao čovek koji se profesionalno bavi time i koji je pisao svoja iskustva šta i kako se dešava operatoru koji je samo delimično uspeo da materijalizuje demona….Veoma interesantno štivo pravo blago za tragaoca za uzbuđenjem.

    Neću ići ovde u detalje već ću spomenuti ono NAJVAŽNIJE šta i kako dolazi do materilizacije duha.

    Najpoznatiji grimoari za prizivanje su Mali i Veliki Ključ Solomonov. U njima se nalaze opisi demona i njihovi sigili kao i evokacijske molitve. Neki sigili mogu se crtati na hartiji ali nekima je potrebna jagnjeća ili jelenova prava koža na kojima se crtaju.

    Devicu nije potrebno žrtvovati na oltaru bogovima Haosa ako uspete naći takvu, jer prvo morate da je probate kakvog je uskusa ovaj devica a tada više nije devica. Laughing

    Zatim mora se izaći u šumu ili brdo planinu daleko od ljudi, naći mesto bez vetra napraviti krug veštine oko kojega se ispisuju sveta imana boga a izvan njega trougao takođe sa svetim imenima.

    Unutar trougla se stavlja kadionica sa užarenim ugljem i u njega se stavlja određeni tamjan od čijeg dima duh preuzima oblik. Nemere drugojačije, ali su vam potrebna i tri goluba za svaki ugao trougla po jedan. Znate na šta mislim. Pazite da krv ne padne izvan trougla; iz nje duh crpi energiju za MATERIJALIZACIJU. Bez žrtvovanja se ne može uspeti. Tada se vrši izgovaranje prizivne molitve, molitve da duh uzme lep oblik ljudski i morate ga zakleti na POSLUŠNOST, POKORNOST I TOTALNU PONIZNOST u ostalom to i Hristos traži od čoveka tako da nema tu velike razlike. Sve je to isto.

    Kada se duh zakune možete od njega zahtevati ono što je u njegovoj prirodi, neku veštinu, zakopano blago, da budete obožavani kao bog od strane ljudi šta već oćete….

    To vam je to. Lako zar ne, ko trebiti pasulj. Sitnica. Ovo je ključna informacija za zaziv demona ali čak i ona ne garantuje da ćete uspeti. Za uspeh morate imati široka ledja i jaku zaleđinu neki to zovu „bogati ujak iz amerike“, neki onaj Sveti Anđeo Čuvar o kome sam pisao ili neki drugi jak kvalitet ali o tome je druga priča koja je već ispričana ali malo shvaćena jer koga to interesuje.

    Možda se neko zapitao ne vezano samo za ovaj tekst zašto ljudi, svi ljudi, ne napregnu da dođu do uzvišenog cilja koji rešava odjednom sve njihove probleme? Pogledajte svet oko sebe? Koliko će ljudi poslušati glas svog srca i krenuti u traganju za nepoznatim, putem gde ne čekaju opipljive nagrade i društvena priznanja? Da li se ljudi opredeljuju za velike napore ili njihovo izbegavanje?

    Ogromna većina ljudi prihvata svet onakav kakav jeste (e moj Matrix), bez primetne želje da ga menja sve dok ih život jače ne pritisne. Drugi u manjini ne mogu ugušiti radoznalost o tome šta leži iza horizonta iza pojavne strane sveta koja se natura čulima. Oni su velika deca koja razbijaju igračku da bi videla šta je u njoj unutra.

    Dok na svoje ZAŠTO ne nađu odgovor ZATO oni pate od spiritualne gladi i nemira……..Neću dalje ionako ne znam što sam ovo ispričao kada nikoga to ne interesuje, a može da "škodi".


      Danas je Thu May 02, 2024 5:23 am