Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register


4 posters

    Draconic Wicca

    Elentiya
    Elentiya


    Broj komentara : 1
    Join date : 2019-05-26

    Draconic Wicca Empty Draconic Wicca

    Komentar by Elentiya Thu Jun 06, 2019 5:24 pm

    POzdrav,zanima me da li netko od vas zna nesto vise o ovoj grani wicce,ja sam osobno na tom putu,i imam vodica,medutim on je stranac,pa bi lakse bilo ako ima tko naš da mi objasni stvari.
    Radi se o wiccanima koji su povezani sa zmajevima, imaju ih za svoje cuvare i vodiče...
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Draconic Wicca Empty Re: Draconic Wicca

    Komentar by Aradia Fri Jun 07, 2019 7:25 pm

    Prvi put čujem za takvo nešto.
    Morat ću malo proguglati Smile
    Houngan
    Houngan


    Broj komentara : 58
    Join date : 2019-09-19
    Age : 53

    Draconic Wicca Empty Re: Draconic Wicca

    Komentar by Houngan Fri Sep 20, 2019 12:20 am

    Gledaju previše Games of Thrones pa bi i oni da jašedu zmaja. Doduše postoji Draconian Ritual Book ja je imam ali nije vezana za veštice već je čist satanizam iliti kulturno nazvan Put Leve Ruke i ima zmaja u njoj ali je to praktično religijska knjiga za dovođenje sebe u toku sa Dracon current i luciferijanstvom. A pošto je pisac i glavni zagovornik cica ondak verujem da je i "vještica".
    Pagan
    Pagan


    Broj komentara : 55
    Join date : 2015-07-01

    Draconic Wicca Empty Re: Draconic Wicca

    Komentar by Pagan Fri Sep 20, 2019 5:40 am

    Zadnjih decenija se svašta podmeće pod pojam wicca no pravi vikani znaju šta je ispravno a šta pogrešno učenje.
    Houngan
    Houngan


    Broj komentara : 58
    Join date : 2019-09-19
    Age : 53

    Draconic Wicca Empty Re: Draconic Wicca

    Komentar by Houngan Fri Sep 20, 2019 1:42 pm

    Davno sam sam saznao za Vještičarstvo još kada je izlazio onaj magazin osamdesetih godina Tajne. Tamo je dosta bilo pisano i to veoma opširno o Vještičarstvu a davno sam pročitao i onu knjigu od Gwydion VIKA – DREVNA RELIGIJA VEŠTICA ali me to nikako nije privlačilo. Malo mlako za mene. Cenim samo mađiju koja proizvodi raw power. Tako da ne mogu ništa konkretno da doprinesem na ovoj temi o vještičarstvu. pale

    Sponsored content


    Draconic Wicca Empty Re: Draconic Wicca

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Thu May 02, 2024 3:26 pm