Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register


4 posters

    Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije

    Altaja
    Altaja
    Šegrt


    Broj komentara : 174
    Join date : 2015-07-09

    Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije Empty Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije

    Komentar by Altaja Tue Apr 10, 2018 8:25 am

    Moja mama je davno čula od jedne starice iz Bihaća da bi se kuća očistila od zla i magije treba tri utorka zaredom pomesti po kući i onda taj smet iznijeti napolje u dvorište i zapaliti. Dok se pali kaže se:" Ko je radio na moju kuću zlo sad neka se vrati njemu nazad". Treba gledati (naravno ako ne puše vjetar) na koju stranu ide dim jer valjda u tom pravcu živi ta osoba. Ako ide ravno u nebo onda je ta osoba umrla. Znači tri utorka zaredom se pomete kuća i svaki put se taj prikupljeni smet baci van u dvorište i zapali. Treba svaku sobu pomesti a ako živite u kući doslovno od tavana do kućnih vrata. Nebitno je koji je dio dana.

    MilePile likes this post

    Ledy
    Ledy


    Broj komentara : 40
    Join date : 2017-03-20
    Mjesto : Vještica sam - čuvaj me se!

    Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije Empty Re: Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije

    Komentar by Ledy Tue Apr 10, 2018 7:16 pm

    Ovo je nevjerovatno!!!! Nećeš vjerovati ali prije dva dana sam razmišljala čime da pročistim kuću i sjećam se da je moja rahmetli nena govorila kako se utorkom pomete kuća a smetlje iznese van i zapali ali nisam se mogla sjetiti šta se govori i nisam znala da se to radi tri uzastopna utorka. Ne mogu se sjetiti da li je govorila samo jedan ili tri utorka Smile ali kako god bilo ovo je fantastično kao da si mi pročitala misli. HVALA TI lol! već sam danas napravila prvo čišćenje.
    Ramajana
    Ramajana


    Broj komentara : 12
    Join date : 2017-04-22

    Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije Empty Re: Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije

    Komentar by Ramajana Tue Apr 10, 2018 7:23 pm

    Dobro je znati za ovakve rituale koje naš narod baštini vjekovima. Sve ono čime se možeš odbraniti od tuđeg zla je dobro došlo posebno danas kada više ne znaš ko ti je prijatelj a ko neprijatelj. Ne treba nikoga prvi dirati ali treba znati odgurnuti zlo od sebe.
    Pixi
    Pixi


    Broj komentara : 31
    Join date : 2018-04-06

    Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije Empty Re: Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije

    Komentar by Pixi Tue Apr 17, 2018 8:13 pm

    Ovo je zanimljivo Smile

    Sponsored content


    Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije Empty Re: Bosanski način kako očistiti kuću od crne magije

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Tue May 07, 2024 9:21 am