Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register


+8
Dominik
Anzotika
Tana
RainDrop
roksana
Trita
Avril
Sarajka
12 posters

    Kako da se borim protiv crne magije?

    Sarajka
    Sarajka


    Broj komentara : 58
    Join date : 2016-11-23

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Sarajka Sun Apr 01, 2018 2:08 pm

    Već neko vrijeme mi muževa švalerka donosi pred kuću razne sihire; obično ujutro pred vratima vidim mokro tojest da je nečim polijevano iako nije padala kiša, našla sam par puta zemlje, vjerovatno sa groblja, a i bilo je po nekoliko kapi krvi. Našla sam u dvorištu savinutu iglu u krug, dugu nit sa puno čvorova i dva kokošija jajeta.
    Ona jednostavno ne prestaje i počinjem se ozbiljno brinuti a i plašiti.
    Šta da napravim da mi više ne dolazi?
    Avril
    Avril


    Broj komentara : 99
    Join date : 2018-01-09

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Avril Sun Apr 01, 2018 7:13 pm

    To je vrlo teško rješiti jer ona je vrlo drska i bezobrazna osoba koja izgleda na sve načine želi da razori tvoj brak. Treba ti one vode što se uhvati kada se okreće mlinsko kolo i da sa njome sve popršćeš oko kuće i po kući pa će joj se sve njeno zlo vratiti nazad.
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Trita Sun Apr 01, 2018 7:24 pm

    Draga uzmi vinski ocat i sa njime redovito popršći prag i ulazna vrata. Od jakog mirisa magija bježi.
    Avril
    Avril


    Broj komentara : 99
    Join date : 2018-01-09

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Avril Sun Apr 01, 2018 7:39 pm

    Dobro je i sa soli i sirćetom pretrati kućni prag.
    Sarajka
    Sarajka


    Broj komentara : 58
    Join date : 2016-11-23

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Sarajka Sun Apr 01, 2018 7:45 pm

    Hvala vam.
    Pokušaću i tako a ako ima još neki prijedloga slobodno napišite.
    Sve je dobro došlo samo da se rješim ove napasti Smile
    roksana
    roksana


    Broj komentara : 15
    Join date : 2018-03-31

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by roksana Sun Apr 01, 2018 9:00 pm

    Pa onda ona radi i tvome mužu. Kako se sa time nosiš? Da li je on okrenut više njoj ili tebi?
    RainDrop
    RainDrop


    Broj komentara : 18
    Join date : 2018-01-17

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by RainDrop Tue Apr 03, 2018 1:16 am

    Ima ona basma gde odes na reku pa kazes DOBRO JUTRO BELA VODO,GOVORI TI CRNA N.N NISAM CRNA OD VATRE I SUNCA VEC SAM CRNA JER MI LJUBAVNICA MOGA MUZA RADI CINI I ŠALJE IH NA NAS.. Nadji je ovde negde je ima. Ja nemam reku u blizini pa sam sa svetom vodicom radila,stavila bosiljak da prenoći u vodi i to sam radila.
    Isto i meni pred kucu je bilo mokro,sastrugana zemlja kod ulaza, kao da je neko uzimao zemlju odatle,muz je bio kao lud,nju branio iako je znao kakva je i govorio pre oo njoj sve kako jeste ,a ja mu bila crna,odbojna i sve najgore. Kako sam taj ritual uradila,smirio se,sto znaci daje ipak ona to sve radila,okretala ga. Bivsa svalerka.
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 349
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Tana Tue Apr 03, 2018 10:10 am

    Ne može tu bajanje pomoći ništa nego samo jaka zaštita pošto ti ova često ponavlja magije tojest magijske napade. Ako znaš nekog dobrog hodžu da ti sastavi hamajliju za kuću ili da bar na četiri strane kuće ukopaš u zemlju četiri staklenke. U svaku stavi komadić tisovine, komadić olova, dva tri lista sedefila i jedan komadić gloga. To će pružiti jednu vrstu zaštite koju vjerovatno neće moći probiti a dokaz tome će bit da ti više ne donosi ništa pred kuću.
    Anzotika
    Anzotika
    Šegrt


    Broj komentara : 145
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ancient Bosnia

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Anzotika Thu Apr 05, 2018 8:47 am

    Imam ja komšinicu koja je rodom iz Cazinske krajine a oni su tamo poznati po svakakvim vjerovanjima i čaranjima koja mi je pričala da tomošnje žene idu kod mlina i otkinu komadić drveta sa ustave. Ustava je daska kojom se zapriječi put vodi da ne pada na mlinski žlijeb. One taj komadić ustave donesu kući i zašiju u crvenu krpu govoreći: Ne zašivam ustavu već sve svoje neprijatelje, njihove zle misli i djela, amin, amin od Boga draga amin". Onda tako zašivenu ustavu stave iznad ulaznih vrata u kuću ili negdje zatisnu na ulaz u dvorište. Pričala mi je ona kako je njezin stric nasrtao na njihovu kuću nakon smrti oca jer je htio oteti neki dio zemlje i njena mati tako napravila sa ustavom i on se preko noći smirio i više nemaju nikakvi problema sa njim. Što znači da ustava ne pomaže u slučaju crne magije već i drugog zla.
    Dominik
    Dominik


    Broj komentara : 26
    Join date : 2017-05-01
    Mjesto : Zvornik

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Dominik Thu Apr 05, 2018 9:42 am

    Nisam od onih koji bi sada napisao samo se moli Bogu, idu u bogomolju i tako dalje pošto ni od toga nema pomoći. U religiji se sve svodi moli, moli i moli... Do kada? To ti nitko ne zna reći. I onda kada ti to beskrajno moljenje ne pomogne kažu -: pa trpi i Isus je trpio?! Mišljenja sam da magiju mogu skinuti samo oni koji se bave magijom, pošto tko vlada tim znanjem zna na koji način ono funkcionira. Tko se ne bavi magijom ne zna je ni skinuti.

    MilePile likes this post

    Sarajka
    Sarajka


    Broj komentara : 58
    Join date : 2016-11-23

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Sarajka Thu Apr 05, 2018 12:18 pm

    roksana (citat):Pa onda ona radi i tvome mužu. Kako se sa time nosiš? Da li je on okrenut više njoj ili tebi?

    Imala sam sa njim dosta problema od stalne nadrkanosti, vikanja na djecu, nije htio spavati u istoj sobi sa mnom... Kad bi mu rekla pa hajdemo se razvesti, ako me ne voliš nije problem, raziđimo se ali nije ni htio čuti za to. Onda je svekrva išla kod neke stravarke koja je uspjela donekle pomoći i stanje se popravilo ali ta kučka ne miruje jer si je očito zaplanirala da on bude njen ili da nas razdvoji. Nemam ni sama više pojma. Što se mene tiče eto joj ga neka ga uzme k sebi, briga me, neka su meni samo moja djeca živa i zdrava a muškaraca ima. Nisam ja od onih žena koja bi trpile sve da imaju samo muža.

    MilePile likes this post

    Sarajka
    Sarajka


    Broj komentara : 58
    Join date : 2016-11-23

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Sarajka Thu Apr 05, 2018 12:22 pm

    Hvala vam od srca na ovako korisnim savjetima. Obavezno ću ih isprobati pa samo da zaštitim sebe i djecu i da imamo svoj mir. To mi je najvažnije. Volim ja svog muža i nije on loš čovjek ali neka on to sam rješi sa njom nas neka se ne dira. Jer ne daj Bože da bude šta kojem djetetu bila bi je u stanju ubiti na licu mjesta. Sve drugo mogu tolerisati ali to ne.
    Pixi
    Pixi


    Broj komentara : 31
    Join date : 2018-04-06

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Pixi Fri Apr 06, 2018 9:18 pm

    Da se onemogući čaranje neke žene protiv vas treba tri puta reći:

    Kad se za guzicu zubima dohvatila,
    tada meni naudila!
    avatar
    MilePile


    Broj komentara : 11
    Join date : 2018-01-17

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by MilePile Tue Jul 26, 2022 11:34 pm

    Sarajka, sta bi na kraju,jel se sredilo u kuci sve?
    avatar
    kombajn


    Broj komentara : 19
    Join date : 2019-03-09

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by kombajn Tue Feb 27, 2024 4:22 pm

    Pozdrav, recite mi šta je efikasniji način skidanja pojedene ili popijene magije, rukja ili hamajlija?
    Pomozite
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 349
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Tana Wed Feb 28, 2024 8:21 am

    Najbolja je nauĉena voda ili da se napravi zapis, stavi u vodu koju onda pijes 7, 14 ili 21 dan.

    kombajn likes this post

    Vještica
    Vještica
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 309
    Join date : 2015-07-01
    Mjesto : Blessed be the witches !

    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Vještica Thu Mar 14, 2024 9:09 am

    Po mom mišljenju za svaki sluĉaj to jest osobu treba naći drugi način skidanja magije jer dosta toga ovisi i o vrsti ĉarolije te duhovnoj snazi onoga ko je istu vradżbinu radio

    kombajn likes this post


    Sponsored content


    Kako da se borim protiv crne magije? Empty Re: Kako da se borim protiv crne magije?

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Sat Apr 27, 2024 10:05 am