Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Neprocjenjivo blago arapske magije: TALISMANI
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Sun Sep 15, 2024 6:12 pm by Jafo

» Ljubavna magija sa menstrualnom krvlju
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Thu Sep 12, 2024 9:02 am by Noris

» Čudesni svijet talismana
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Thu Sep 12, 2024 9:00 am by Noris

» Kakva je vaša B linija na dlanu?
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Tue Sep 10, 2024 4:32 pm by Arman

» ARAPSKI ZAPISI DA SE NEKOME OTVORI LJUBAVNA SREĆA
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 9:06 am by Arman

» MAGIJOM DO POBJEDE NA SUDU
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 9:04 am by Arman

» Vještičije umijeće
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 8:42 am by Dominik

» Istina o lažnim prosvetiteljima
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 8:38 am by Dominik

» Postoji li ikakva razlika između religije i magije?
Pitanje u vezi ljubavne magije Icon_minitime1Sun Sep 08, 2024 8:36 am by Dominik

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5287 in 1332 subjects

Registrovani članovi 222

Najnoviji član foruma kamer shala


4 posters

    Pitanje u vezi ljubavne magije

    avatar
    Dean


    Broj komentara : 3
    Join date : 2021-01-18

    Pitanje u vezi ljubavne magije Empty Pitanje u vezi ljubavne magije

    Komentar by Dean Mon Jan 18, 2021 5:17 pm

    Za pocetak postovanje i pozdrav svim clanovima , ne znam dali sam smio otvoriti pod novu temu i dali ima vec posto stvarno ima puno toga i jako zanimljivo pa odmah cu prijeci na stvar ...

    Da ne duljim koliko mi znaci za osoba i da nemam pojma o magiji iako sam veliki dio svog zivota okruzen magijom , na raznim stranicama nasao rituale o ljubavnoj magiji tocnije spajanje , e sad hm napravio sam 2 puta u razmaku 1il 2 dana ali razlicito , prvo na 30.12. puni mjesec i moj rodendan ,mirisna crvena svijeca , upisao njeno ime te zabio igle kad je izgorio spremio tek 3 dana poslije bacio u rijeku (nisam se okretao) te 1.1. petak isto svijeca crvena te njeno i moje ime i prezime i na papiru isto kad je izgorio spremio u crvenu maramu , isto kao i prvo bacio u rijeku ali razmak oko 50 m da ne bude zajedno i uglavnom nakon 3-5 dana nisam siguran pocelo me boljeti stomak i temp i tako 3-4 puta ali samo navečer , ali nisam siguran sta , jel mjehur a osjetio sam da mi radi i zeludac , uglavnom sad sam dobro nisam imao vise problema , e sad moze biti da nije povezano , i da napomenem posto ne znam ja sam podstanar i u stanu sam radio i imam stene , pitanje jel to pravilno odradeno i jel' problem ista od ovoga sto sam napisao , na raznim portalima pise svasta , i ta osoba koju sam radio je daleko , pisalo je negdje kad se to obavi da ne razmisljam o tome a kako da ne razmisljam o njoj , mozda jos netko ima Ston problema i pitanja pa bude od pomoći , hvala unaprijed na odgovoru
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 364
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Pitanje u vezi ljubavne magije Empty Re: Pitanje u vezi ljubavne magije

    Komentar by Tana Mon Jan 18, 2021 7:47 pm

    Koliko je meni poznato magija se radi od mladog do punog Mjeseca. U tim danima tojest noćima stalno se ponavlja isti ritual kako bi snaga vradžbine rasla i u noći punog Mjeseca dostigla svoju kulminaciju i počela djelovati.
    Feodora
    Feodora


    Broj komentara : 81
    Join date : 2015-10-04

    Pitanje u vezi ljubavne magije Empty Re: Pitanje u vezi ljubavne magije

    Komentar by Feodora Mon Jan 18, 2021 8:28 pm

    Pas ne smije biti ondje gdje se radi magija
    avatar
    Dean


    Broj komentara : 3
    Join date : 2021-01-18

    Pitanje u vezi ljubavne magije Empty Re: Pitanje u vezi ljubavne magije

    Komentar by Dean Mon Jan 18, 2021 8:50 pm

    Znaci 8 dana od 21.1. do 28.1. i svaki put isto sve i baciti u rijeku ili sve zajedno na kraju , i koja od ova dva preporucujete ?

    Za psa kad ste mi sad ste mi napisali sad cu u drugoj sobi tamo i ovako ne ulazi , zato jesam detaljno napisao sve bas iz toga razloga , hvala .
    Fanta
    Fanta


    Broj komentara : 59
    Join date : 2015-08-21

    Pitanje u vezi ljubavne magije Empty Re: Pitanje u vezi ljubavne magije

    Komentar by Fanta Tue Jan 19, 2021 7:45 pm

    Deane moraš biti uporan u ljubavnoj magiji jer se kao i u svemu drugom učinci ne dobijaju tek tako.
    Mnogi se zeznu pa misle da je dovoljno jednom ili tri puta nešto uraditi i to je to. Ne ide tako. Ponavljanjem se akumulira magijska sila koja onda vodi do rezultata.

    Dean likes this post

    avatar
    Dean


    Broj komentara : 3
    Join date : 2021-01-18

    Pitanje u vezi ljubavne magije Empty Re: Pitanje u vezi ljubavne magije

    Komentar by Dean Tue Jan 19, 2021 8:38 pm

    Nije problem , zapravo sam mislio da se ne smije ponavljati , a u biti znaci svaki petak (e sad sati sam vidio tu) ponavljati a recimo bar 3 mj , e sad ona se prva nece javiti jako je tvrdoglava jako , hvala na savjetu Smile

    Sponsored content


    Pitanje u vezi ljubavne magije Empty Re: Pitanje u vezi ljubavne magije

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Thu Sep 19, 2024 6:30 pm