Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» ČARANJE I GATANJE SA PRSTIMA
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Yesterday at 7:56 pm by Pagan

» Sanovnik - tumačenje snova
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Yesterday at 7:55 pm by Pagan

» Karte Marie Lenormand
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Yesterday at 7:53 pm by Tana

» THE DAY WHEN IRAN DESTROYED ALL THE MYTHS AND LIES OF POOR AND LITTLE ISRAEL
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Thu Apr 25, 2024 4:00 pm by Jafo

» Arapska magija - DA POLUDI OD LJUBAVI
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:46 pm by Arman

» ĆAROBNO JURJEVO (23.APRIL)
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:45 pm by Arman

» DAN KADA JE IRAN UNIŠTIO SVE MITOVE I LAŽI JADNOG I MALOG IZRAELA
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 9:13 am by Jafo

» Vještičje tajne uspjeha, sreće i zaštite od zla
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Fri Apr 12, 2024 11:46 am by Tana

» GENOCIDE IN GAZA - THE EVENT THAT TURNED THE JEWS FROM VICTIMS INTO WAR CRIMINALS
O gatanju i ostvarenju proreknutog Icon_minitime1Tue Apr 09, 2024 7:04 pm by Jafo

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5224 in 1300 subjects

Registrovani članovi 220

Najnoviji član foruma Davin666


3 posters

    O gatanju i ostvarenju proreknutog

    Čarobnica
    Čarobnica


    Broj komentara : 31
    Join date : 2018-10-28
    Mjesto : Prijedor

    O gatanju i ostvarenju proreknutog Empty O gatanju i ostvarenju proreknutog

    Komentar by Čarobnica Sun Aug 02, 2020 6:59 pm

    Zašto se odgatano zna ostvariti tek za godinu, dvije ili više. Jučer mi priča rodica kako je išla kod nekog tipa koji gleda u grah i on joj je rekao da će se razvesti od muža i to u februaru. Ona je tada imala sretan brak i ovo joj se učinilo potpunom glupošću. Rekao je on njoj jos neki stvari koje su se brzo desile a na taj "razvod" je zaboravila. Međutim, nakon 4 godine ona se stvarno razvela i to u mjesecu februaru?!
    On njoj nije rekao da ce to biti za četiri godine nego samo da će se razvesti od muža i da će to biti u februaru. Mene uvijek to zapanjuje kako neko to može "vidjeti" ili znati?
    Fanta
    Fanta


    Broj komentara : 59
    Join date : 2015-08-21

    O gatanju i ostvarenju proreknutog Empty Re: O gatanju i ostvarenju proreknutog

    Komentar by Fanta Sun Aug 02, 2020 7:06 pm

    Hej dobra tema Wink meni je moja pokojna mati pričala da je kao djevojka išla kod neke žene koja je gledala u grah i otvarala zvijezdu i ova joj je opisala mog oca tojest muškarca za kojeg će se udati čak je i rekla kakvu će kuću s njim izgraditi. Ali ipak nije sve pogodila jer je majci predvidjela i neke druge stvari koje se zbog njene smrti nisu ostvarile.To se dosta dobro uklapa u ovo što so ti napisala jer ja vjerujem da se mogu predvidjeti mnogi događaji ali da im je teško odrediti precizno vrijeme te da je možda trenutna sudbina doista to što gatar ili gatara "vide" ali možda samo jedna od mnogi mogucih verzija koje opet zavise i od drugih dešavanja. Možda bi se mojoj majci sve ono desilo sto je ona rekla da je na vrijeme otkrila rak. Ta joj je gatara pogodila i godinu zivota kada ce oboljeti samo nije vidjela od cega i nije vidjela da ce bolest biti smrtonosna.
    Šansel
    Šansel


    Broj komentara : 47
    Join date : 2015-07-06
    Mjesto : Rijeka

    O gatanju i ostvarenju proreknutog Empty Re: O gatanju i ostvarenju proreknutog

    Komentar by Šansel Sun Aug 02, 2020 7:21 pm

    To mene fascinira! Događaji koji se dese a ne ono kada ti netko pogodi neke detalje iz prošlosti. Pa znam ih i sama, vel'ka stvar! Ali, kada se ovako dogodi najavljeni događaj to mi je stvarno fascinantno.
    Vjerujem u moć proricanja i da postoje pojedinci koji mogu predvidjeti budućnost.

    Sponsored content


    O gatanju i ostvarenju proreknutog Empty Re: O gatanju i ostvarenju proreknutog

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Wed May 08, 2024 2:32 pm