Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» PRIVUCITE NOVAC U SVOJ ŽIVOT
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Yesterday at 6:08 pm by Pagan

» ČARANJE I GATANJE SA PRSTIMA
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:56 pm by Pagan

» Sanovnik - tumačenje snova
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:55 pm by Pagan

» Karte Marie Lenormand
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:53 pm by Tana

» THE DAY WHEN IRAN DESTROYED ALL THE MYTHS AND LIES OF POOR AND LITTLE ISRAEL
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Thu Apr 25, 2024 4:00 pm by Jafo

» Arapska magija - DA POLUDI OD LJUBAVI
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:46 pm by Arman

» ĆAROBNO JURJEVO (23.APRIL)
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:45 pm by Arman

» DAN KADA JE IRAN UNIŠTIO SVE MITOVE I LAŽI JADNOG I MALOG IZRAELA
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 9:13 am by Jafo

» Vještičje tajne uspjeha, sreće i zaštite od zla
Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Icon_minitime1Fri Apr 12, 2024 11:46 am by Tana

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5225 in 1301 subjects

Registrovani članovi 220

Najnoviji član foruma Davin666


+4
Avril
Aradia
Anzotika
Sarajka
8 posters

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Sarajka
    Sarajka


    Broj komentara : 58
    Join date : 2016-11-23

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Sarajka Fri May 22, 2020 7:26 pm

    Priča mi danas prijateljica kako su vradžbinama njena tetka i tetak prvo uništili brak njenih roditelja pa i živote djece. I danas te iste osobe žive jako dobro, ništa im se loše nije desilo,imaju svoje familije i djecu, dobar imetak i zdravlje. A ona i njena sestra idu četrdesetim a ni kučeta ni mačeta. Ni ružne ni glupe. I onda neko kaže vratiće se magija i zlo onome ko ga radi. Neće jer to je samo ono što bi mi htjeli tj samo naša želja ali ko nas sluša i uvažava šta želimo? Niko.
    Zli ljudi su moćni ljudi jer mogu magijama i zlom da skroz promjene ili poremete ljudsku sudbine i to ne jedne nego više osoba.
    Kosa mi se naježi kad čujem treba se moliti za zdravlje svog neprijatelja ??? Još ga nagrađivati što ti upropaštava život! Pa koja to budaletina smisli da mi je znati?!
    Svaki čovjek ima neprijatelja i u svakom selu i u svakoj ulici ima po jedan đavo u ljudskom obliku koji ljudima zlo radi tako je govorila moja baba i sve više u to vjerujem kao i što vjerujem da se treba nositi hamajlija uza se i biti oprezan. Nikakve koristi od molitve jer dok ti ko automat ponavljaš jedno te isto zlo te lupa sa svih strana. Kod nas znaju samo laprdati klanjaj i moli se idi u crkvu, džamiju ..., i šta imam od toga? Ništa. Da to pomaže zlo bi davno bilo iskorijenjeno.
    Znam samo da ko je god dobre duše i naivno gleda na svijet oko sebe najebat će u svakom pogledu. Čuvajte se i pazite dok možete a postanete li metom nečijeg zla tesko ćete se toga rješiti a možda i nikada.
    Anzotika
    Anzotika
    Šegrt


    Broj komentara : 145
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ancient Bosnia

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Anzotika Sat May 23, 2020 10:06 am

    To si potpuno u pravu draga jer i ja isto mislim.
    Moja baba je toliko mrzila moju mamu da je išla svugdje raditi joj magiju da se rastane od mog oca a njenog sina.Iako nije uspjela otac je zamrzio mater i stalno bježao od kuće.Mati dobila rak i umrla a stara kuja živjela skoro 90 godina jako dobro. Bilo joj kako je ona htjela.Umrla sasvim lako i mirno.
    I kad mi onda neko kaže da će te zle stići šta ja mu samo kazem stići će ga kurac hihihi nemam više pardona bi za koga.
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Aradia Sun May 24, 2020 6:37 pm

    Slažem se cure sa vama. Zato se treba znati štititi od zlih ljudi i poznavati rituale odbrane. Okaniti se filozofiranja i moraliziranja jer dok to ljudi rade oni zli koriste priliku.
    Avril
    Avril


    Broj komentara : 99
    Join date : 2018-01-09

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Avril Fri Jun 12, 2020 12:00 pm

    Realno, ljudima i koji se ne bave magijom dešavaju se loše stvari tako da i kada se onome pojedincu koji se bavi recimo crnom magijom dogodi nešto loše ko može tvrditi da je zbog toga a ne samo običan tok života? Neko je na forumu mudro napisao da ljudi govore ono što žele da se desi a ne o stvarnim činjenicama.
    Čarobnica
    Čarobnica


    Broj komentara : 31
    Join date : 2018-10-28
    Mjesto : Prijedor

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Čarobnica Fri Jul 03, 2020 6:21 pm

    A štq bi im se desilo loše? Pa ovi ratni zločinci koji su pobili na stotine ljude žive sasvim normalno a i tako umru pa zasto bi onda neka vračara umirala u mukama ili joj se desilo neko zlo??? Zar nije najveći grijeh ubiti čovjeka?
    Dominik
    Dominik


    Broj komentara : 26
    Join date : 2017-05-01
    Mjesto : Zvornik

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Dominik Sat Jul 04, 2020 6:53 pm

    Potpuno si u pravu
    Altaja
    Altaja
    Šegrt


    Broj komentara : 174
    Join date : 2015-07-09

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Altaja Sun Jul 12, 2020 5:28 pm

    Ne, ne desi im se ništa jer zlo je poput dobra sastavni dio života i svega oko nas.
    Fanta
    Fanta


    Broj komentara : 59
    Join date : 2015-08-21

    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Fanta Sun Aug 02, 2020 7:09 pm

    Zašto bi im se desilo šta loše??? Bog je rekao: Robe moj čuvaj se - čuvaću te.
    Naše je da se branimo od zla.

    Sponsored content


    Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi Empty Re: Onima koji rade crnu magiju ništa loše se ne desi

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Fri May 10, 2024 1:06 pm