Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» NAJVEĆI SKANDAL 2024. GODINE: PREDSTAVNIK IZRAELA KOJI ČINI GENOCID U GAZI NASTUPA NA EUROSONGU
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Mon May 13, 2024 2:41 pm by Jafo

» PRIVUCITE NOVAC U SVOJ ŽIVOT
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Thu May 09, 2024 6:08 pm by Pagan

» ČARANJE I GATANJE SA PRSTIMA
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:56 pm by Pagan

» Sanovnik - tumačenje snova
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:55 pm by Pagan

» Karte Marie Lenormand
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:53 pm by Tana

» THE DAY WHEN IRAN DESTROYED ALL THE MYTHS AND LIES OF POOR AND LITTLE ISRAEL
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Thu Apr 25, 2024 4:00 pm by Jafo

» Arapska magija - DA POLUDI OD LJUBAVI
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:46 pm by Arman

» ĆAROBNO JURJEVO (23.APRIL)
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:45 pm by Arman

» DAN KADA JE IRAN UNIŠTIO SVE MITOVE I LAŽI JADNOG I MALOG IZRAELA
Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 9:13 am by Jafo

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5226 in 1302 subjects

Registrovani članovi 220

Najnoviji član foruma Davin666


+3
Ilirko
Faletarka
Orion
7 posters

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Orion
    Orion


    Broj komentara : 9
    Join date : 2018-01-30

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Orion Fri Aug 02, 2019 2:28 pm

    Danas ordinira oko 99 % prevaranata po društvenim mrežama, novinama, privatnim televizijama i ostalim medijima. U zadnje vrijeme popularno je da se uz oglas stavljaju slike nekakvi baba i djedova, jer bi valjda njihova starost trebala imati neku ozbiljnost i težinu. No, svi vidimo koliko penzionera nastupa po svakakvim reklamama na televiziji reklamirajući odnosno lažući narod za sitne pare (jer su im penzije nikakve i mizerne), pa vam je to dovoljan dokaz da čim je staro laže k'o pas.

    Svi iscijeditelji kako to napisa neki nepismeni "iscjelitelj" iz Srbije u svom oglasu i samozvani "vidovnjaci" odreda imaju fantastične priče o svom "daru" - navodno, dobili su ga od svetaca, vila, rođenjem, po nekakvoj "vlaškoj" krvi, nasljedili su od babe, komšije, poznanika, itd. Ili su pohađali istu školu kao i Harry Poter. Da, ima i takvih izjava.

    Prevarante ćete prepoznati i po navodnim "istinitim" ispovijedima prezadovoljnih klijenata. Svi samo hvale i hvale, nema niti jednog negativnog komentara. Što je, iskreno rečeno, nemoguće jer uvijek ima nezadovoljnih klijenata u bilo kojoj oblasti i profesiji.

    Njihova kazivanja uvijek su u onom tipičnom ciganskom folu poput: "dobar si a svi te mrze", "magiju ti prave", "imat ćeš puno para", "voli te, ne voli te" i blablabla. Podilaženje, zastrašivanje i prazna priča.

    Kada je riječ o njihovom predskazivanju uvijek su bili u pravu, nigdje nema niti jednog kiksa. Čak vide i, pazite sada,  svjetske događaje ali ih nikad ne objave nego se naknadno sjete, kada se oni već dese i onda napominju da su upravo to vidjeli i najavili. Ako se i usude nešto prognozirati a to se ne obistini nikada to ne spominju. U zadnje vrijeme "prognoziraju" očigledne stvari koje svi vidimo - korupcija, loši političari, mladi odlaze, ruši se ekonomija, političari se bore za fotelje, kriminalci za teritorij, globalno zatopljenje, priroda pobudalila... Ništa tu nema vidovitog.

    Pojedini čak "ubijaju" džinove, bore se protiv sihirbaza ili vještica, čak noću odlaze na raskršća i tamo vode epske borbe sa njima, povlače se magični štapići i sve vrvi od elektriciteta.

    Svi odreda ponavljaju istu priču - vlaška magija je najmoćnija na svijetu i samo je ja znam ili uspješno se borim protiv nje. Pritom svjesno ili nesvjesno ignoriraju da čak i Jasna Jojić autorica knjige Čuda vlaške magije priznaje da ne vjeruje u vlašku magiju. Žena je skupila etnološkog materijala i uz malo mašte stvorila priču koju je uspješno prodala. To se zove magija uspješnog poslovnog poteza.

    Kod njih nema pogrešnih životni partnera, lijene i razmažene djece, zdravstveni problema koji su normalna pojava za svakog čovjeka, kod njih ne postoje tvrdoglave, umišljene osobe, psihički poremećeni, ljudi koji nemaju kontrolu nad novcem ili koji su tvrdoglavi.... Ne, svi oni su pod uticajem crne magije. Čim se ta magija kod njih "skine" za lijepe novce sve će preko noći krenuti na bolje. Mo'š misliti! Jedini kojima krene na bolje jesu oni jer su po ko zna koji put zaradili na tuđoj naivnosti a svojoj pokvarenosti i obmani.
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Re: Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Faletarka Fri Aug 02, 2019 10:00 pm

    Hahaha e vala ti svaka čast !!!! Sve napisano kako i jeste lol! ovo sa iscjeditelj mi je najboljeeeeee Very Happy
    Ilirko
    Ilirko


    Broj komentara : 5
    Join date : 2015-07-16

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Re: Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Ilirko Sat Aug 03, 2019 8:56 am

    Aferim Smile ništa mi nije mrže čuti nego kad počnu traljekati o nekakvim bačenim magijama i kletvama.
    Vjerujem u okultno ali nevjerujem u te šuplje priče pojedinaca koji ništa osim toga ne znaju kazati. 🔥🌟💃🏼🐻
    Luella
    Luella


    Broj komentara : 16
    Join date : 2019-10-14

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Re: Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Luella Sat Oct 19, 2019 1:33 pm

    Zoki Šumadinac nema koga nije prevario! Posle velike ispovesti njegove bivše žene Dejane Radosavljević, počeli su da se javljaju prevareni ljudi sa svih strana i da prepričavaju svoja negativna iskustva sa aktuelnim učesnikom "Zadruge 3".

    Estradni menadžer Gruja tvrdi da je Šumadinac njegovoj prijateljici napravio pakao od života. Žena je imala zdravstvenih problema, a posle seansi kod Zorana bilo joj je još gore.

    "Odveo sam prijateljicu kod Zorana jer sam čuo da on leči bolesne. Ona je imala problem sa depresijom, bila se na nervnoj bazi. Otišli smo kod njega u jedan iznajmljeni stan u Gornjem Milanovcu. Čim nam je otvorio vrata, pomislio sam da je običan prevarant. Moja drugarica je ušla u sobu koja je bila dekorisana kao crkva - ikona do ikone, krstići, brojanice... Provela je kod njega 15 minuta, a Zoran joj je to naplatio 100 evra", rekao je Gruja.

    "U kolima sam je pitao šta joj je radio dok su bili sami, a ona mi je rekla da je obukao u mantiju, čitao molitvu i stalno ponavljao kako joj šalje svoju energiju. Slušajući je, razbesneo sam se što mu je uopšte dala pare. Kasnije sam saznao da je ona još nekoliko puta bila kod njega mimo mog znanja, a da je vodila i svoju mamu. Za sve te seanse mu je dala ukupno 500 evra. A najgore od svega je što joj Šumadinac ništa nije pomogao, već joj je bilo sve gore: još više se ugojila i pala je u teži oblik depresije", priča menažer.

    Kada je Gruja video da je vrag odneo šalu, pozvao je Zorana i zapretio mu da njegovu prijateljicu ostavi na miru i vrati joj novac.

    "Poludeo sam, pozvao sam ga i rekao mu da mu je bolje da vrati novac, nego da mu ja dođem u Milanovac. Zapretio sam mu da ima sat vremena fre da vrati pare, i on se uplašio jer je svestan da je prevarant i manipulator kojem veruju labilne osobe", završio je priču sagovornik i istakao da su ljudi iz Kanade i Australije slali po 3.000 evra kako bi im preko mobilnog telefona "slao" energiju, "da bi im krenulo u životu".
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Re: Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Trita Sun Oct 20, 2019 8:32 am

    Taj Šumadinac čini mi se piše neke glupe tekstove u magazinu Aura što i nije čudno pošto se Aura i bavi isključivo promocijom šarlatana i varalica.
    Fanta
    Fanta


    Broj komentara : 59
    Join date : 2015-08-21

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Re: Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Fanta Mon Jan 13, 2020 8:38 am

    Kada spomenu Auru kosa mi se digla na glavi kada sam vidjela na naslovnici tekst o najpoznatijom hodži varalici u Cazinu Zarifu Smajloviću. Pitajte bilo koga u Cazinu za njega i svako će reći isto a to je varalica i šarlatan. Bježite od tog monstruma a bogme i sviju oni o kojima piše Aura.
    Nije mi jasno zašto Islamska zajednica BiH ne izbaci te ljude jer oni ozbiljno narušavanju ugled normalni i pošteni hodža.
    Pagan
    Pagan


    Broj komentara : 58
    Join date : 2015-07-01

    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Re: Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Pagan Mon Jan 13, 2020 10:18 am

    Tu si potpuno u pravu.Šteta što nije ostala Arka sa glavnim urednikom Ahmedom Bosnićem.Taj čovjek je imao smisla za kvalitetno novinarstvo a ne ciganluk kojim obiluje Aura.Ekrem Milić je sramota i pravi primjer nestručnosti i amaterizma.

    Sponsored content


    Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice? Empty Re: Kako prepoznati "vidovnjake" i druge varalice?

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Sun May 19, 2024 6:06 am