Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» ČARANJE I GATANJE SA PRSTIMA
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:56 pm by Pagan

» Sanovnik - tumačenje snova
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:55 pm by Pagan

» Karte Marie Lenormand
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Tue May 07, 2024 7:53 pm by Tana

» THE DAY WHEN IRAN DESTROYED ALL THE MYTHS AND LIES OF POOR AND LITTLE ISRAEL
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Thu Apr 25, 2024 4:00 pm by Jafo

» Arapska magija - DA POLUDI OD LJUBAVI
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:46 pm by Arman

» ĆAROBNO JURJEVO (23.APRIL)
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 6:45 pm by Arman

» DAN KADA JE IRAN UNIŠTIO SVE MITOVE I LAŽI JADNOG I MALOG IZRAELA
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Sun Apr 21, 2024 9:13 am by Jafo

» Vještičje tajne uspjeha, sreće i zaštite od zla
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Fri Apr 12, 2024 11:46 am by Tana

» GENOCIDE IN GAZA - THE EVENT THAT TURNED THE JEWS FROM VICTIMS INTO WAR CRIMINALS
Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Icon_minitime1Tue Apr 09, 2024 7:04 pm by Jafo

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 5224 in 1300 subjects

Registrovani članovi 220

Najnoviji član foruma Davin666


+18
Aradia
Fanta
Lotta
Čarobnica
Šansel
Binnd
Anzotika
Nebra
Arman
Pixi
Feodora
Avril
Ledy
Papićulo
Orion
Pagan
Vještica
Paramela
22 posters

    Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Aradia Thu Feb 25, 2021 6:53 pm

    Mene samo zanima gdje nadju te debele kuje (Adela, Stella i Larisa) pa jbt one ne mogu same sebi pomoći da liče na normalne žene a ovamo "čaraju" drugima vrteći one svoje debele prste u krug oko svijeće 😁😅😅😅🤣

    Arman, Satanijel, Feodora, Dominik, Milicent, Avril and Lotta like this post

    Lotta
    Lotta


    Broj komentara : 51
    Join date : 2018-03-08

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Lotta Sat May 29, 2021 5:34 pm

    Prekomična mi je ona debela turbanuša Stella, takozvana "ambasadorica magije" (dolazi iz zemlje Čarobnolije kao i princeza Sofija haha) koja stalno "briše" osobe iz izmišljena knjige magije a uvijek je, kao i druge prevarante, zovu isti glasovi. Koliko mi se čini ima ih pet koji zovu u svakoj emisiji a onda im ovi prodavači magle kažu neki podatak poput imena pozivatelja ili nešto slično a taj glas potvrdi. To su ljudi iz te iste bande prevaranata. Uhodani su ali ne znaju zamaskirati glasove pa se lako prokuže. Stvarno jadno. Bolje im je da odu skidati kile nego da tu se blamiraju i sramote.

    Arman, Satanijel, Feodora, Dominik, Milicent and Avril like this post

    Milicent
    Milicent


    Broj komentara : 50
    Join date : 2017-12-27

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Milicent Fri Oct 15, 2021 5:20 pm

    Oni su meni pravi cirkus posebno onaj Aleksej. Niko se ne javlja a on vrti rukama oko onih svijeća pa glavom pa kuglom a ja gledam i ne mogu se načuditi da neko tako pravi sam od sebe budalu i javno ruglo.
    O pederu Borisu i njegovim nalakiranim noktima i našminkanom licu (izgleda kao da mu je kamion prešao preko face 😂😂😂😂) ne vrijedi trošiti riječi ali od novosti je ta da se pojavio i onaj Želimir Krsnik ili tako nekako. On ti kao tobože gleda u karte. Sve u svemu sprdačina nad sprdačinama 😁😄😜😄😜😄😂

    Feodora, Dominik and Avril like this post

    Avril
    Avril


    Broj komentara : 99
    Join date : 2018-01-09

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Avril Wed May 24, 2023 6:33 am

    Jeste vidjeli onu ludu babu Bibu Car 😁😁😁😁 ko god nazove ima magiju ali ona je specifična jer provali glupost poput Evo prije dva sata vam je urađena magija 🤣🤣🤣🤣

    Feodora and Dominik like this post

    Sarajka
    Sarajka


    Broj komentara : 58
    Join date : 2016-11-23

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Sarajka Fri May 26, 2023 1:03 pm

    Hahaha da da.... Biba je radila kao čistačica i odjednom ko nimaloVidovita Džemila otkrila da ima dar za laganje i prodavanje magle penzionerima 😂😂😂😂meni je Nina Vučić crveni mag hihi znači u pitanju je muško inače bi bila magarica jedna nadrkana i odvratna baba. Po glasu koji je dublji imam osjećaj da je zapravo to muškarac koji je promjenio spol.

    Feodora and Dominik like this post

    Dominik
    Dominik


    Broj komentara : 26
    Join date : 2017-05-01
    Mjesto : Zvornik

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Dominik Fri Jun 02, 2023 5:12 am

    Sve su to varalice. Meni je jednom gledao karte Ivan Gotal 😅😅 a šta reći - nalupetao gluposti na onom svom iritantnom zagorskom akcentu i to je to.
    Dotični je jako egoistićan i ne može podnijeti kad mu se kaže da nije tako kao što je on rekao.
    Tipični alkoholičar.

    Feodora likes this post

    Dominik
    Dominik


    Broj komentara : 26
    Join date : 2017-05-01
    Mjesto : Zvornik

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Dominik Fri Jun 02, 2023 5:15 am

    A Nina Vućić je žmirka ta stalno žmiga kao slaba sijalica 😂😂😂😂😂

    Feodora likes this post

    Micek
    Micek


    Broj komentara : 13
    Join date : 2020-08-22

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Micek Tue Jun 06, 2023 4:56 am

    MAGIJSKI SAVEZ JE ODOBRIO LISTU ???!!! Kaže ona rugoba lažnog imena Aruna-Izabela 😁😁😁😁😁 evo je histerizira jer joj se niko ne javlja osim onih lažnih poziva iz studija jedni te isti koji glume gledaoce 🤣🤣🤣🤣
    Mene zanima gdje se taj magijski savez nalazi da im se javim imam neki problem 😂 kaže ona da osjeti dosta muške energije mmmm napalila se

    Feodora likes this post

    Feodora
    Feodora


    Broj komentara : 75
    Join date : 2015-10-04

    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Feodora Wed Jun 07, 2023 6:13 am

    uživam čitajući vaše komentare jer su mrak!!! Jeste, istina je, sve ste u pravu. Taj nakaradni prevarantski show bi trebalo ukinuti kao što su se ukinuli oni rijaliti u Srbiji jer i ovo je jedan vid ispiranja mozga i zaglupljivanja naroda.Nemam ništa protiv ezoterije čak dapače volim je ali neka se njome bave oni koji nešto znaju i umiju a ne ovi prevaranti koji zapravo hvataju jadne penzionere i njihovu plitkost i pljačkaju im i onako mizerne penzije.Sramota. Aleksej, Ivan Gotal, Želimir Krsnik, Nina Vučić, Aruna-Izabela, Biba Car to su sve PREVARANTI I LAŽOVI.

    Sponsored content


    Astro savjetnik i drugi prevaranti - Page 2 Empty Re: Astro savjetnik i drugi prevaranti

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Thu May 09, 2024 3:00 am