Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register


+30
Luella
Noris
Ledy
roksana
Lotta
Avril
Nebra
Luna
Gunsul
Vrajitorea
ace
Altaja
Delajla
Feodora
Siana
Fanta
Diki84
Sunce1992
Vrajile
karpata
slava
Aradia
Vidasus
Faletarka
Šansel
Milica3
Vještica
Trita
Tana
Anzotika
34 posters

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Aradia Wed Jul 15, 2015 11:18 pm

    Mada kažu da je svako od nas vidovit ne bi se sa time složila.Vidovitost je uvijek povezana sa nekim nama još uvijek nepoznatim funkcijama u mozgu koje se usljed nekih okolnosti kod nekog aktiviraju.
    Intuicija je ništa drugo nego instinkt za preživljavanjem koji imaju i životinje tako da ne bi mješala vidovitost i intuiciju.
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Thu Jul 16, 2015 6:04 am

    Složila bi se sa ovim zadnjim postom Smile
    Dodala bi to da ipak neko ne mora biti vidovit da bi uspješno prognozirao budućnost ali mora to znanje nasljediti od osobe koja je bila vidovita ili ima generacijsko iskustvo.
    Imala sam priliku prije nekoliko godina posjetiti ženu koja gleda u karte.Nije vidovita i ne može ti nista reći ovako bez karata ali u njenoj familiji su bile gatare mama i baba i kroz vrijeme se skupilo dosta iskustva u gledanju u karte koje je ona nasljedila i mogu kazati da dosta dobro zna pogoditi sudbinu.
    Nažalost izgubila sam kontakt sa njom jer se preselila ali hoću reći da vidovitost nije ključna ako imaš akumulirano znanje prethodnika.Onda si ne moraš razbijati glavu šta znači ovo ili ono kad već pred sobom imaš razrađen sistem koji samo slijediš Smile
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Thu Jul 16, 2015 6:08 am

    Može li neka malo baciti oko na ovaj treći grah?

    441
    112
    211
    444
    444

    Na zdravlje je.Bojim se da bi mogla na jednu operaciju koja nije opasna ali operacija ko operacija nije dobra niti bezazlena pa samo pitanje hoće li biti sve uredu po tom pitanju?
    Hvala Smile
    Faletarka
    Faletarka
    Šegrt


    Broj komentara : 122
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Faletarka Thu Jul 16, 2015 6:10 am

    Tana (citat):Jel to znači da na forumu imamo još jednu proricateljicu sudbine ?
    Joj izvini evo tek sad vidja tvoj post Smile ma ne bi se nazvala proricateljicom već čistom amaterkom Wink
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Fri Jul 17, 2015 7:01 pm

    Faletarka prema ovom što vidim ići ćeš na operaciju.
    Ako ti je bio raspored 4 u četvrtom i petom redu ovakav i u stvarnosti onda se ne trebaš plašiti - biće sve uredu Smile
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Fri Jul 17, 2015 7:08 pm

    Vidasus (citat):Trita imam pitanje? Da li ti posjeduješ neki oblik vidovitosti ili imaš jaku intuiciju?
    To pitam jer negdje sam čitao da se samo takve osobe mogu uspješno baviti divinacijom.

    Vidovita nisam a šta se tiče intuicije i ja sam istog mišljenja o njoj kao i vi. Znati dobro proricati uči se cio život i uvijek tu ima pogodaka i promašaja. Ne treba biti egoističan pa tvrditi suprotno.
    Mislim da nikad nije niti će ikad postojati 100% vidovita osoba na ovom svijetu jer znamo sa su svi poznati proroci griješili i to uvelike. Nekad narodske priče a danas televizija i novine šire tu famu o "velikim i nepogrešivim" prorocima ali to je zbog skandaloznosti i gledanosti i prodaje. Ipak od toga žive.
    Na Balkanu je najveća medijska laž takozvano Kremansko proročanstvo koje ne postoji jer ga niko nikad nije pronašao ali to nije bio nikakav problem da pojedini pisci izmisle proročanstvo i plasiraju ga a narod ko narod u sve vjeruje. Ili o babi Vangi koja je namljela toliko gluposti da se stvarno pitaš ko tu koga j... u mozak Smile
    Bez obzira na to ljudska radoznalost je beskrajna i željni smo da odgonetnemo ono što će biti pa je samo po sebi proricanje sudbine izuzetno interesantno Smile
    Aradia
    Aradia
    Šegrt


    Broj komentara : 211
    Join date : 2015-07-04
    Mjesto : Pagania

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Aradia Tue Jul 21, 2015 4:17 pm

    Neznam jeste li čule ali u Rumuniji postoji gatanje sa zrnima kukuruza i oni koriste 39 zrna.
    Imala sam jednu poznanicu iz Rumunije koja je tako gatala i njima kad padne ovako nekako

    314
    111
    213

    Kažu imaš smrt u kući jer ovi pet zrna formira križ.
    Ona je tako meni gledala možda prije 7 godina ali na svu sreću niko nije umro.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Tue Jul 21, 2015 6:17 pm

    Trita molim te dali bi htela da mi pogledas u grah
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Wed Jul 22, 2015 10:16 am

    Aradia (citat):Neznam jeste li čule ali u Rumuniji postoji gatanje sa zrnima kukuruza i oni koriste 39 zrna.
    Imala sam jednu poznanicu iz Rumunije koja je tako gatala i njima kad padne ovako nekako

    314
    111
    213

    Kažu imaš smrt u kući jer ovi pet zrna formira križ.
    Ona je tako meni gledala možda prije 7 godina ali na svu sreću niko nije umro.

    Znam za tu metodu. Postoji nekoliko načina gatanja u grah - rumunski, bugarski i turski ali bosanski metod je provjereno najbolji.
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Wed Jul 22, 2015 10:17 am

    slava (citat):Trita molim te dali bi htela da mi pogledas u grah

    Može draga, samo postiraj brojeve graha i navedi šta te zanima Smile
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Wed Jul 22, 2015 2:31 pm

    Zanima me dali mi osoba iz familije rdi jos zlo i dali ce prstati ili je prestala
    Hoceli biti dobro za mene.
    Hvala ti Trita

    422
    242
    322
    4444

    432
    143
    444
    444

    344
    244
    233
    444
    Tana
    Tana
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 349
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Tana Wed Jul 22, 2015 6:30 pm

    Nisi dobro razgrnula grah,ovako ne mogu ispadati kombinacije.pogledaj prvu stranu kako se baca grah.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Wed Jul 22, 2015 7:10 pm

    evo razgrnula sam ponovo
    Hvala puno trta
    234
    224
    444
    3x4


    311
    211
    224
    6x4

    212
    422
    242
    5x4
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Thu Jul 23, 2015 10:20 am

    Kod tebe po ovom grahu nema magijskog uticaja.
    U prošlosti, u prvom grahu, zaista je bila crna magija ali u drugom i trećem grahu nema crne magije a to znači da je očišćeno - nema više magije niti če je biti u budućnosti.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Thu Jul 23, 2015 2:18 pm

    Hvala ti Trita i sve si pogodila
    Molim te de mi pogledaj za osobu musku iz familjie.
    Dali ce se izvuci od osobe sto mu radi zlo.
    Hvala ti do neba .

    432
    314
    431
    4x4

    414
    211
    431
    5x4

    423
    332
    413
    4x4

    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Thu Jul 23, 2015 11:41 pm

    Mislim da hoće ali ne brzo već kroz neko vrijeme.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Thu Jul 23, 2015 11:44 pm

    hvala ti Trita to mi je jako vazno da se oslobodi od zloceste zene koja mu radi zlo
    Anzotika
    Anzotika
    Šegrt


    Broj komentara : 145
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ancient Bosnia

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Anzotika Thu Jul 23, 2015 11:54 pm

    Problem je slava ako ona živi sa njim onda mu nesmetano može praviti magiju kad god želi a ako ne žive skupa onda se može zaštititi od nje.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Thu Jul 23, 2015 11:58 pm

    Da zivi sa njom i radi mu zlo stalno i to jako opasno zlo
    Anzotika
    Anzotika
    Šegrt


    Broj komentara : 145
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ancient Bosnia

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Anzotika Fri Jul 24, 2015 12:06 am

    Onda je teško moguće da se on može spasiti njenog zla jer mu bez ikakvi problema može stavljati magiju u piće i hranu u odjeću i ostalo
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Fri Jul 24, 2015 12:10 am

    Drugi tjedan cu na nju razgrnuti grah pa ako budnes pr volji da pogledas
    Dali moze
    karpata
    karpata


    Broj komentara : 56
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Sarajevo

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by karpata Fri Jul 24, 2015 9:11 am

    Anzotika (citat):Onda je teško moguće da se on može spasiti njenog zla jer mu bez ikakvi problema može stavljati magiju u piće i hranu u odjeću i ostalo

    Iako nije prava tema za ovo pitanje iskoristila bi priliku i pitala: KAKO SE ZAŠTITITI OD OVAKVOG DJELOVANJA I DA LI JE MOGUĆE SKINUTI MAGIJU NA DALJINU I ZAŚTITITI TU OSOBU BEZ NJENOG ZNANJA?
    Trita
    Trita
    Vještac/Vještica


    Broj komentara : 442
    Join date : 2015-07-01

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Trita Sat Jul 25, 2015 7:15 pm

    Mislim da nije takvo nešto moguće.
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Sat Jul 25, 2015 9:20 pm

    Tesko je to sve i nedaj Boze nikome
    avatar
    slava


    Broj komentara : 43
    Join date : 2015-07-09

    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by slava Mon Jul 27, 2015 6:31 pm

    Trita evo sad sam samo jos razgrnula osobi grah sto nam radi zlo.
    Dali ce joj se vratiti i dali ce uopce prestati da radi zlo.
    Ona se zove Verica

    212
    332
    112
    6x4

    441
    242
    143
    4x4

    234
    242
    142
    4x4

    Sponsored content


    Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu! - Page 2 Empty Re: Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!

    Komentar by Sponsored content


      Danas je Fri Apr 26, 2024 2:40 pm