Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Profile of characters from the Bosnian horoscope
Today at 8:13 am by Admin

» Velika Majka i božanski zmaj Sap
Mon Nov 20, 2017 8:37 am by Admin

» Circle of destiny: Universal Mother and Sep
Sat Nov 18, 2017 8:27 am by Admin

» Sazivanje daire ili kako se prizivaju džini
Fri Nov 17, 2017 8:49 am by Satanijel

» Profil znakova bosanskog horoskopa
Thu Nov 16, 2017 9:31 am by Admin

» Tajne bosanskih stravarki - kako otkriti i protjerati zlo
Mon Nov 13, 2017 9:06 am by Admin

» Bošnjačke basme i bajalice
Sat Nov 04, 2017 5:29 am by Trita

» Bugarska ljubavna magija
Wed Oct 18, 2017 8:48 am by Admin

» Magijski napadi
Mon Oct 16, 2017 9:38 am by Aradia

Statistics

Our users have posted a total of 2604 messages in 483 subjects

We have 87 registered users

The newest registered user is majki


    Da se prekine ovisnost o piću

    Share
    avatar
    Vrajitorea

    Broj komentara : 15
    Join date : 2016-09-13

    Da se prekine ovisnost o piću

    Post by Vrajitorea on Sun Feb 19, 2017 2:04 pm

    Da se neko iz familije odvikne od alkoholizma radi se ovo čaranje. U ponedjeljak, u ponoć, izlijte bocu ruma na najbliže raskršće do vaše kuće. Koraknite tri koraka u središte raskrižja i bacite praznu flašu iza sebe govoreći:

    Bića raskršća, ne dozvolite da NN pije više tako, jer će samo vama donijeti loše.

    Onda se odlazi kući, bez okretanja unazad.

      Current date/time is Fri Nov 24, 2017 1:45 pm