Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Pogubna moć urokljivih očiju
Mon Dec 10, 2018 10:37 am by Tana

» Magijom protiv neprijatelja
Fri Dec 07, 2018 7:58 pm by Anzotika

» Kako se osloboditi nečije kletve ili proklestva
Wed Dec 05, 2018 9:54 pm by Feodora

» Tamo gdje su igrali kolo vile i vilenjaci
Mon Dec 03, 2018 11:04 am by Admin

» Indijanski šamanizam
Sun Dec 02, 2018 4:20 pm by Aradia

» Kako kađenjem eliminisati zlo
Fri Nov 30, 2018 3:10 pm by Witch

» Balkanska tradicija bajanja
Thu Nov 29, 2018 3:17 pm by Admin

» Wiccan Spell a Night: Wolf Moon
Tue Nov 20, 2018 2:17 pm by Admin

» Wiccan Spell a Night
Tue Nov 20, 2018 2:14 pm by Admin

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 3268 in 628 subjects

Registrovani članovi 127

Najnoviji član foruma Evaa


    Sihir impotencije

    Share
    avatar
    Arman

    Broj komentara : 68
    Join date : 2015-07-01
    Mjesto : Bosanski Novi

    Sihir impotencije

    Komentar by Arman on Sat Feb 18, 2017 4:52 pm

    Da se „zaključa“ mladoženja propusti se na svadbi kroz otključan katanac (kilit), tako da se sa jedne strane postavi otključan kilit a sa druge ključ, i kada on prođe između toga kilit se zaključa i gurne se ispod teškog kamena. Dok se god ta čarka ne poništi, on će biti „zaključan“ – impotentan.

      Danas je Thu Dec 13, 2018 5:48 am