Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Bugarska ljubavna magija
Wed Oct 18, 2017 8:48 am by Admin

» Magijski napadi
Mon Oct 16, 2017 9:38 am by Aradia

» Pogubna moć urokljivih očiju
Sat Sep 30, 2017 9:03 am by Admin

» Tajna moć biljaka
Sat Sep 23, 2017 10:03 pm by Admin

» Tako ti je pao grah!
Wed Sep 20, 2017 8:33 am by Satanijel

» Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!
Wed Sep 13, 2017 9:48 am by karpata

» Folk medicine – how to cure headaches
Wed Sep 13, 2017 8:49 am by Admin

» Mirela Vukman Neylan: U Inka šamanizmu nema posjedovanja stvari, već stalna Sveta uzajamnost
Sat Sep 09, 2017 9:17 am by Vještica

» Bosanski sanovnik (narodno tumačenje snova)
Tue Sep 05, 2017 1:26 pm by karpata

Statistics

Our users have posted a total of 2574 messages in 476 subjects

We have 85 registered users

The newest registered user is probenefit


    Numerološko značenje broja Vašeg telefona

    Share
    avatar
    Tana
    Šegrt

    Broj komentara : 180
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Numerološko značenje broja Vašeg telefona

    Post by Tana on Thu Feb 16, 2017 4:29 pm

    Broj mobilnog telefona može reći puno toga o njegovom vlasniku. Numerolozi tvrde da skup brojeva koje ljudi koriste svakim danom, itekako utiče na karakter svojih vlasnika a samim time i na njihov život. Da bi utvrdili kako to na nas utiče broj mobitela koji koristimo morate sabrate telefonski broj u jednu cifru. Uzet ćemo za primjer ovaj broj: 091 786 1608. Računat ćemo ga na sljedeći način: 9+1+7+8+6+1+6+8=46/4+6=10 odnosno 1.


      Current date/time is Mon Oct 23, 2017 1:37 pm