Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Bugarska ljubavna magija
Wed Oct 18, 2017 8:48 am by Admin

» Magijski napadi
Mon Oct 16, 2017 9:38 am by Aradia

» Pogubna moć urokljivih očiju
Sat Sep 30, 2017 9:03 am by Admin

» Tajna moć biljaka
Sat Sep 23, 2017 10:03 pm by Admin

» Tako ti je pao grah!
Wed Sep 20, 2017 8:33 am by Satanijel

» Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!
Wed Sep 13, 2017 9:48 am by karpata

» Folk medicine – how to cure headaches
Wed Sep 13, 2017 8:49 am by Admin

» Mirela Vukman Neylan: U Inka šamanizmu nema posjedovanja stvari, već stalna Sveta uzajamnost
Sat Sep 09, 2017 9:17 am by Vještica

» Bosanski sanovnik (narodno tumačenje snova)
Tue Sep 05, 2017 1:26 pm by karpata

Statistics

Our users have posted a total of 2574 messages in 476 subjects

We have 85 registered users

The newest registered user is probenefit


    Numerološka metoda za otkrivanje slaganja partnera

    Share
    avatar
    Tana
    Šegrt

    Broj komentara : 180
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Numerološka metoda za otkrivanje slaganja partnera

    Post by Tana on Thu Feb 16, 2017 4:26 pm

    Kako bismo saznali da li smo kompaktibilni sa svojim partnerom/partnericom potrebno je izračunati koeficijent uspješnosti odnosa. Za ovu metodu koristi se samo dan rođenja, na primjer, partner je rođen 15-tog u mjesecu. Taj broj ćemo ovako sabrati: 1+5 = 6. Sada uzimamo za sabiranje svoj dan rođenja, on će nam biti 28/2+8 = 10 tojest 1. Na kraju nam ostaje samo da saberemo ova dva broja odnosno 6+1 = 7. U tabeli ćemo pogledati značenje.




      Current date/time is Mon Oct 23, 2017 1:44 pm