Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Bugarska ljubavna magija
Wed Oct 18, 2017 8:48 am by Admin

» Magijski napadi
Mon Oct 16, 2017 9:38 am by Aradia

» Pogubna moć urokljivih očiju
Sat Sep 30, 2017 9:03 am by Admin

» Tajna moć biljaka
Sat Sep 23, 2017 10:03 pm by Admin

» Tako ti je pao grah!
Wed Sep 20, 2017 8:33 am by Satanijel

» Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!
Wed Sep 13, 2017 9:48 am by karpata

» Folk medicine – how to cure headaches
Wed Sep 13, 2017 8:49 am by Admin

» Mirela Vukman Neylan: U Inka šamanizmu nema posjedovanja stvari, već stalna Sveta uzajamnost
Sat Sep 09, 2017 9:17 am by Vještica

» Bosanski sanovnik (narodno tumačenje snova)
Tue Sep 05, 2017 1:26 pm by karpata

Statistics

Our users have posted a total of 2574 messages in 476 subjects

We have 85 registered users

The newest registered user is probenefit


    Alternativno tumačenje brojeva

    Share
    avatar
    Tana
    Šegrt

    Broj komentara : 180
    Join date : 2015-06-30
    Mjesto : Ilirikum

    Alternativno tumačenje brojeva

    Post by Tana on Thu Feb 16, 2017 4:24 pm

    1 – biti;
    2 – ne voljeti;
    3 – biti netaknut, prodavati;
    4 – tragati, razgovarati;
    5 – liječiti, voljeti;
    6 – vidjeti;
    7 – dekodirati;
    8 – kontrolisati, moć, slušati;
    9 – znak nedostatka svjetlosti, tuga;
    0 – izdisaj, anulirati.

      Current date/time is Mon Oct 23, 2017 1:44 pm