Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Bugarska ljubavna magija
Wed Oct 18, 2017 8:48 am by Admin

» Magijski napadi
Mon Oct 16, 2017 9:38 am by Aradia

» Pogubna moć urokljivih očiju
Sat Sep 30, 2017 9:03 am by Admin

» Tajna moć biljaka
Sat Sep 23, 2017 10:03 pm by Admin

» Tako ti je pao grah!
Wed Sep 20, 2017 8:33 am by Satanijel

» Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!
Wed Sep 13, 2017 9:48 am by karpata

» Folk medicine – how to cure headaches
Wed Sep 13, 2017 8:49 am by Admin

» Mirela Vukman Neylan: U Inka šamanizmu nema posjedovanja stvari, već stalna Sveta uzajamnost
Sat Sep 09, 2017 9:17 am by Vještica

» Bosanski sanovnik (narodno tumačenje snova)
Tue Sep 05, 2017 1:26 pm by karpata

Statistics

Our users have posted a total of 2574 messages in 476 subjects

We have 85 registered users

The newest registered user is probenefit


    Falanje u kahvu

    Share
    avatar
    Faletarka

    Broj komentara : 68
    Join date : 2015-07-09
    Mjesto : Đulistan

    Re: Falanje u kahvu

    Post by Faletarka on Tue Jul 04, 2017 7:15 am

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    Cure ja ovdje sa jedne strane vidim pognutog konja u hodu a sa druge (dolazi mu u susret) pas.
    Ima li to neko dobro značenje? Smile
    avatar
    Fanta

    Broj komentara : 17
    Join date : 2015-08-21

    Re: Falanje u kahvu

    Post by Fanta on Sun Jul 09, 2017 3:05 pm

    Vidim pri dnu mačku odnosno samo dio glave sa ušima do nje sa desne strane nešto kao kengur a sa lijeve jelen.
    Nemam pojma šta bi to moglo značiti Question

      Current date/time is Mon Oct 23, 2017 1:28 pm