Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Dolazi nam praznik Ostara
Today at 9:17 pm by Vidasus

» Zapis za kuću
Fri Feb 23, 2018 3:19 pm by Avril

» Wiccan song
Wed Feb 21, 2018 6:29 am by Vidasus

» Bacanje graha - zavirimo malo u sudbinu!
Tue Feb 20, 2018 8:01 pm by Anzotika

» Oración del Sahumerio
Sat Feb 17, 2018 1:30 pm by Avril

» ORACION de la RUDA
Sat Feb 17, 2018 1:06 pm by Avril

» Sand Ritual Love Spell
Sat Feb 17, 2018 12:52 pm by Avril

» Ancient Gypsy Love Spell
Sat Feb 17, 2018 12:50 pm by Avril

» For Good Fortune
Sat Feb 17, 2018 12:49 pm by Avril

Statistika

Ukupan broj komentara naših članova je 2841 in 547 subjects

Registrovani članovi 102

Najnoviji član foruma Halivel

Zapis za kuću

Share
    Admin
    Admin

Broj komentara : 1007

Zapis za kuću

Komentar by Admin on Tue Jul 07, 2015 12:19 pm

RainDrop

Broj komentara : 8

Re: Zapis za kuću

Komentar by RainDrop on Thu Feb 22, 2018 12:58 pm

Imam jednu molbu ako neko zna nesto,neki nacin da mi pomogne.
    Imam sud koji je pao na mene,ja sam osudjena,delom jesam kriva, ali nije trebalo tako da ispadne jer sam u telefonu imala i ja dokaze ali su dokazi nestali kad mi je oduzet telefon,inspektor u policiji je kućni prijatelj ljudima koji su me tuzili i uklonio je jednostavno dokaze i ispalo je da sam ja porukama uznemiravala jednu zenu koja je bivsa svalerka mog muza,a zapravo me je ona na sve nacine provocirala i isla na to da se rastanemo muz i ja,cak je i magijskim putem pokusavala. Da ne duzim dalje,posto je sud odredio povecu sumu da moram da joj platim inace ce raditi popis mom ocu a onda moj otac mora mene da tuzi da bi povratio stvari. Moj otac je hteo da im plati,da me ostave na miru da bih sa decom mogla da zivim na miru jer zbog svih ovih trzavica,rastala sam se sa muzem a ne cudi me da ima  i magija veze sa tim pored svega. Danas je bio izvrsitelj kod mojih roditelja da popise stvari,moji roditelji su van sebe..jer moj otac zeli da plati moju kaznu a ovi se izivljavaju i salju privatnog izvrsitelja samo da bi nam napakostili sto je vise moguce. Takodje cim je otac pristao da plati,oni su trazili jos vise novca podigli su sami cifru inace ce biti popis. Izivljavanje. Tata i dalje hoce da plati,neka su nasa deca samo ziva i zdrava,ali zbog izivljavanja,decu su mi napadali,bacala je petarde na moje dete dok je vozilo bicikl itd svasta svasta..imam video i gde me napadaju dok drzim bebu od dva meseca,sud nije hteo da pogleda video nego je saslusao njihove lazne svedoke pa sam i tu kaznu imala da platim..sve gore i gore.. moje pitanje je POSTOJI LI NELA KLETVA ILI BILO STA DA KAD IM SE UPLATE PARE POZELIMO,PROKUNEMO IH DA IM BUDU KRVAVE JER SU NA NASE SUZE,TATIN ZNOJ KOJI IMA PREKO 60 GODINA,RADI ZEMLJU,DA IMA ZA SEBE I SAD TREBA DA DA OLOSIMA KOJI CITAV ZIVOT NA TUDJA LEDJA ZIVE. Svesna sam sta trazim i znam kako ovo deluje ali van sebe sam,deci ne mogu da se posvetim od silnih trzavica,stalno mi policiju salju na vrata,izmisljaju svasta u dogovoru sa laznim svedocima jer su dobrostojeći pa potplacuju sirotinju,prodaje duvan na crno,sin joj je olos,krimilanac..to sve zataskava policija jer imaju dobre veze. Meni je zivot unisten vec ali ne dam decu da mi diraju i njima da uniste zivot..
    Avril

Broj komentara : 14

Komentar by Avril on Fri Feb 23, 2018 3:19 pm

Joj to su ozbiljni problemi i odgovarati na zlo još zlom nije baš najpametnija stvar. Možda bi bilo najbolje da ih ignoriraš a tvoj otac neka to plati i pusti da se smiri sve. Jer to je vrzino kolo u kojem samo možeš ti nastradati dodatno.

Sponsored content

Komentar by Sponsored content

Danas je Sun Feb 25, 2018 10:42 pm