Vještičarstvo - WICCA - paganizam - šamanizam

Da biste vidjeli cio sadržaj foruma postanite član - registrujte se! If you would like to view all contents in forum - click to Register

Latest topics

» Profile of characters from the Bosnian horoscope
Today at 8:13 am by Admin

» Velika Majka i božanski zmaj Sap
Mon Nov 20, 2017 8:37 am by Admin

» Circle of destiny: Universal Mother and Sep
Sat Nov 18, 2017 8:27 am by Admin

» Sazivanje daire ili kako se prizivaju džini
Fri Nov 17, 2017 8:49 am by Satanijel

» Profil znakova bosanskog horoskopa
Thu Nov 16, 2017 9:31 am by Admin

» Tajne bosanskih stravarki - kako otkriti i protjerati zlo
Mon Nov 13, 2017 9:06 am by Admin

» Bošnjačke basme i bajalice
Sat Nov 04, 2017 5:29 am by Trita

» Bugarska ljubavna magija
Wed Oct 18, 2017 8:48 am by Admin

» Magijski napadi
Mon Oct 16, 2017 9:38 am by Aradia

Statistics

Our users have posted a total of 2604 messages in 483 subjects

We have 87 registered users

The newest registered user is majki


    Tilsum za finansijski uspjeh

    Share
    avatar
    Admin
    Admin

    Broj komentara : 934
    Join date : 2015-06-30

    Tilsum za finansijski uspjeh

    Post by Admin on Tue Jul 07, 2015 11:42 am


    Binnd

    Broj komentara : 66
    Join date : 2015-07-06
    Mjesto : Karlovac

    Re: Tilsum za finansijski uspjeh

    Post by Binnd on Wed Jul 08, 2015 8:22 am

    Oduvjek su me interesovali tilsumu i to na kojem oni principu djeluju?
    Jesu li to klasični postulati talismanske magije ili nešto drugo?
    avatar
    Vidasus

    Broj komentara : 16
    Join date : 2015-07-01
    Mjesto : ILIRIJA

    Re: Tilsum za finansijski uspjeh

    Post by Vidasus on Thu Jul 09, 2015 7:49 pm

    Pa mislim da su klasični postulati te da arapsko-iranska talismanska magija ili ilm al talasmat crpi svoje izvorište iz mističnog tumačenja Kur'ana koje je posebno usavršio al Buni.

    Sponsored content

    Re: Tilsum za finansijski uspjeh

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Nov 24, 2017 1:38 pm